Genç Süper Kahramanlar Titans İle Bir Araya Geliyor

Warner Bros. TV'nin heyecanla beklenen süper kahraman serisinde karakterler birbir görücüye çıkıyor.

Titans: Hawk ve Dove Karakterlerinin İlk Görseli Yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda Brenton Thwaites’ın Robin kostümüyle görücüye çıkmasının ardından DC Entertainment, Titans’ın iki karakterinin daha ilk görselini yayınladı. Diziden, Alan Ritchson ile Minka Kelly’nin, süper kahramanlar Hawk ve Dove görünümleriyle yer aldıkları ilk görsel paylaşıldı.

Hawk ve Dove karakterleri serideki devamlı kahramanlardan olmasa da ikinci sezonda kalıcı karakterlere dönüşmesi bekleniyor. İlk olarak 1968 yılında Hawk ve Don Hall olarak ortaya çıkan ikili, 1980’lerde Don’un ölümünün ardından Dawn Granger’ın yeni Dove olarak hikayeye dahil olmasıyla şimdiki haline kavuşmuştu.

titans-hawk-dove

İkili, güçlerini isimlerini söyleyerek çağırdıkları Lords of Order ve Lords of Chaos’tan alıyor. Hawk süper güçlü ve hızlı bir karakterken Dove birtakım sihirli yetenekleriyle öne çıkıyor.

Titans: “Robin” Brenton Thwaites’a İlk Bakış

titans-robin

Brenton Thwaites, iddialı DC dizisinde Robin rolünde karşımıza çıkıyor

Warner Bros. TV’nin imzasını yaşıyan DC dizisi Titans için heyecanlı bekleyiş sürerken dizide Dick Grayson, namıdiğer Robin olarak karşımıza çıkıyor. Brenton Thwaites’in karakter kostümleri içinde yer aldığı bir görsel paylaşıldı.

Greg Berlanti, Akiva Goldsman ve Geoff Johns’un senaryosunu kaleme aldığı süper kahraman dizisi, 2018’de DC’nin dijital platformunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Warner Bros. TV’nin yanı sıra Akiva Goldsman, Geoff Johns ve Sarah Schechter’in imzasını taşıyan yapım, bir grup süper kahraman adayı gencin aksiyon dolu maceralarını ele alıyor. Hikayede Dick Graydon karakteri, Starfire ve Raven gibi kahramanlardan kurulu korkusuz ekibin güçlü lideri olarak karşımıza çıkıyor. Starfire karakterini Anna Diop canlandırırken Raven rolünde Teagan Croft’u izleyeceğiz. İlk sezonu 13 bölümden oluşacak olan dizinin oyuncu kadrosunun geri kalan kısmında Lindsey Gort, Minka Kelly, Ryan Potter, Alan Ritchson gibi genç yüzler var.

Warner Bros. TV’nin yeni dizisi Titans, 2018 içerisinde DC’nin dijital platformunda prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

Robin’in göz alıcı kostümü, tasarımcı Laura Jean Shannon’ın imzasını taşıyor. Shannon’ın kostümlerini tasarladığı yapımlar arasında Black Lightning, Iron Man ve The Jungle Book başı çekiyor.

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3556

Sıra Jetgiller’e Geldi!

The Hollywood Reporter'da yer alan haberde Warner Bros. Pictures yapımı Jetgiller filmi geliyor.

16002

Dunkirk Filminden Türkçe Altyazılı Fragman

Christopher Nolan'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Dunkirk filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı, kaçırmayın!

7417

Dunkirk’ten Kısa Tanıtım

Christopher Nolan'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Dunkirk filminin kısa tanıtım videosu yayınlandı.

15495