‘Arrow’: Colton Haynes Geri Dönüyor!

Roy Harper, yedinci sezonun devamlı karakterlerinden biri olacak

  • 10PAYLAŞIM
  • 1586OKUMA

Colton Haynes’in Arrow kadrosuna geri döndüğü resmi olarak açıklandı. Haynes’in canlandırdığı Roy Harper (diğer adıyla Arsenal) karakterinin, yedinci sezonun devamlı karakterlerinden biri olacağı da kesinlik kazandı.

Geçtiğimiz günlerde yedinci sezon onayını alan ve ardından devamlı oyuncularından Willa Holland’ın vedasıyla sarsılan The CW dizisi, Haynes’in dönüşüyle hayranlarının yüzünü güldürmeye çalışıyor.

Genç oyuncunun canlandırdığı Roy Harper karakterinin mazisine bakacak olursak karakter ilk olarak dizinin ilk sezonunda görünmüş, ardından ikinci ve üçüncü sezonda devamlı karakterlerden biri olarak karşımıza çıkmış, dördüncü sezonda konuk oyuncu olarak geri dönmü, beşinci sezonu ise es geçmişti.

Ünlü yapımcı Greg Berlanti’nin imzasını taşıyan DC Comics dizisinde, Willa Holland’ın vedasıyla birlikte, pilot bölümden günümüze ulaşabilen üç anakarakter kaldı: Amell (Oliver/Arrow), David Ramsey (Diggle/Spartan) ve Paul Blackthorne (Dedektif Lance).

Willa Holland iki sezondur kağıt üzerinde dizinin anakarakterlerinden biri olarak görünse de oyuncunun rolü ve yer aldığı bölüm sayısı azalmıştı. En son 29 Mart’ta yayınlanan bölümde görünen Holland, beşinci sezonda yayınlanan 23 bölümden 14’ünde boy göstermişti.

Caity Lotz Sezon Finalinde “Arrow”a Geliyor!

Önümüzdeki ay yayınlanacak sezon finalinde dizinin eski yıldızını izleyeceğiz.

1806