Haftanın gişe verileri belli oldu: Can Feda hayal kırıklığına uğradı

Bu hafta sonu sinema salonlarından en çok izlenen filmler hangileri? 6-8 Nisan gişe verileri...

  • 10PAYLAŞIM
  • 1649OKUMA

Ailecek Şaşkınız, 6. haftasında zirveye tekrar geri dönüyor. 150 bin 227 kişi tarafından izlenen film, babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’ın hikâyesini anlatıyor.

Tuğçe Soysop’un yönetmenliğini üstlendiği Bizim Köyün Şarkısı, bu hafta 127 bin 255 kişi tarafından izlenerek listenin en çok izlenen ikinci filmi oldu.

Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı Can Feda, vizyondaki ilk haftasında listenin üçünü sırasında yerini aldı. 110 bin 685 kişinin izlediği film,  operasyon sürecinde olan bir Özel Kuvvetler timinin hikâyesini ele alıyor.

Listenin dördüncü sırasında yeni bir film yer alıyor. 44 bin 018 kişi tarafından izlenen Fındık İşi 2, Sincap Surly ve arkadaşlarının lunaparka dönüştürülmek istenen yaşadıkları parkı koruma mücadelelerini konu ediniyor.

Ernest Cline’ın aynı isimli romanından uyarlanan, Steven Spielberg’in yönetmenliğini üstlendiği Ready Player One 41 bin 814 kişi ile en çok izlenen beşinci film oldu. Filmde, yakın gelecekte revaçta olan sanal gerçeklik evreni OASIS’teki büyük yarışmaya katılan genç Wade Watts’ın hikâyesini anlatıyor.

Kaynak: boxoffice

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu en çok hangi filmler izlendi? İşte 27 -29 Temmuz gişe verileri...

1323

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

2261

Gişe verileri belli oldu! (29 Haziran- 1 Temmuz)

Bu haftasonu sinemalarda en çok izlenen filmler belli oldu. İşte o filmler;

1943

Haftalık gişe verileri açıklandı!

Bu hafta sonu en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 22-24 haziran gişe verileri

2289