Game of Thrones finalinde dev savaş  

Game of Thrones’un yardımcı yönetmeni, final sahnesi ile ilgili dizinin sevenlerini heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu

  • 13PAYLAŞIM
  • 2065OKUMA

Habertürk’ten Oğuz Tekin’in haberine göre, HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones’un merakla beklenen sekizinci sezon hazırlıkları sürerken yardımcı yönetmen Jonathan Quinlan dizi ile ilgili önemli bir detayı açıkladı. Paylaşılan bilgiye göre final bölümünde yer alacak ‘Night Dragons’ adlı savaş sahnesinin çekimleri tam 55 günde tamamlanmış. Böylelikle 25 günde tamamlanan The Battle of the Bastards savaşından sonra, 11 hafta boyunca 3 farklı mekânda çekim yaparak gerçekleştirilen savaş sahnesi ile kendi rekorlarını da kırmış oldular. Quinlan, Instagram’da paylaştığı ve sonrasında kaldırdığı paylaşımda zor koşullarda çalışan iş arkadaşlarına teşekkür ederek daha önce hiç yapılmamış bir savaş sahnesi izleyeceklerini belirtti.

Bu sezon yönetmen koltuğunda Miguel Sapochnik ve David Nutter’ın yer aldığı ve altı bölümden oluşacak olan dizinin 8. ve final sezonu 2019 yılında yayınlanacak.

(Haberturk)

Game Of Thrones’dan 8. sezon fragmanı geldi

Son yılların en çok izlenen ve en çok beklenen dizi Game Of Thrones'dan yeni sezon fragmanı geldi. 

2069

‘Game of Thrones’tan sürpriz son! Herkes çok şaşıracak

Game of Thrones’un merakla beklenen finali bu kez başrollerden Sophie Turner’ın gündemindeydi. Dizide sekiz sezondur Sansa Stark karakterine hayat veren Turner, büyük finalin izleyiciyi ikiye böleceği

1299

Peter Dinklage’den duygusal mesaj!

Game of Thrones’un başrol oyuncularından Peter Dinklage, ‘Game of Thrones’ vedasıyla ilgili duygularını paylaştı

1421

George R. R. Martin ‘Game of Thrones’un bitmesini istemiyor

HBO’nun hit dizisi Game of Thrones, sekiz sezonun ardından final yapmaya hazırlanırken dizinin yaratıcısı George R. R. Martin’den yeni açıklamalar geldi.

1421