Game of Thrones finalinde dev savaş  

Game of Thrones’un yardımcı yönetmeni, final sahnesi ile ilgili dizinin sevenlerini heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu

  • 2PAYLAŞIM
  • 326OKUMA

Habertürk’ten Oğuz Tekin’in haberine göre, HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones’un merakla beklenen sekizinci sezon hazırlıkları sürerken yardımcı yönetmen Jonathan Quinlan dizi ile ilgili önemli bir detayı açıkladı. Paylaşılan bilgiye göre final bölümünde yer alacak ‘Night Dragons’ adlı savaş sahnesinin çekimleri tam 55 günde tamamlanmış. Böylelikle 25 günde tamamlanan The Battle of the Bastards savaşından sonra, 11 hafta boyunca 3 farklı mekânda çekim yaparak gerçekleştirilen savaş sahnesi ile kendi rekorlarını da kırmış oldular. Quinlan, Instagram’da paylaştığı ve sonrasında kaldırdığı paylaşımda zor koşullarda çalışan iş arkadaşlarına teşekkür ederek daha önce hiç yapılmamış bir savaş sahnesi izleyeceklerini belirtti.

Bu sezon yönetmen koltuğunda Miguel Sapochnik ve David Nutter’ın yer aldığı ve altı bölümden oluşacak olan dizinin 8. ve final sezonu 2019 yılında yayınlanacak.

(Haberturk)

Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke’tan özel bir video geldi!

Game of Thrones‘un en ünlü karakterlerinden Daenerys Targaryen’a hayat veren Emilia Clarke, eğlenceli bir kamera arkası videosuyla izleyici karşısına çıktı.

42

Game of Thrones’ta büyük savaş çekimi tamamlandı

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Game Of Thrones, daha önce görülmemiş en büyük savaş sahnesinin çekimlerini tamamladı. Bu sahneler 55 gece sürmüş.

662

Game of Thrones 2019’da Geliyor

Dizinin yıldızı Sophie Turner, verdiği bir röportajda dizinin prömiyer tarihini açıkladı.

914

Game of Thrones Karakterleri Posta Pulu Oldu

Birleşik Krallık’ın posta servisi Royal Mail, popüler fantastik kurgu dizisi Game of Thrones’un çok sayıda karakterinin yer aldığı posta pulları hazırladı.

3847