Ash vs Evil Dead Dizisinin 3. Sezonu Geliyor

Korku komedi serisi Ash vs Evil Dead'in üçüncü sezonundan ilk görüntüler izleyicisi ile buluşuyor.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3395OKUMA

Starz’ın dizisi olan Ash vs Evil Dead; Ivan Raimi, Sam Raimi ve Tom Spezialy’nin imzasını taşıyan yapımın yeni sezonu 25 Şubat’ta prömiyer yapacak.

Merakla beklediğimiz Ash vs Evil Dead’in üçüncü sezonu hayranlarını tatmin edecek gibi görünüyor. Yeni sezonda Ash; tehlikeli bir şehir efsanesiyken yerel bir kahramana dönüşüyor ve baba olduğunu, uzun süredir kaybolan kızının yardıma ihtiyacı olduğunu keşfediyor. Kelly ise yeni bir arkadaşıyla birlikte Ash ve Pablo’yu devam eden tehlikeye karşı uyarmak üzere geri dönüyor.

Ash vs Evil Dead Dizisinin Konusunu Hatırlayalım

Dizi, klasik korku filmi Evil Dead serisinin uzun zamandır beklenen devamı niteliğinde. Ash Williams (Bruce Campbell) Evil Dead teröründen 30 yıl boyunca kaçmasına rağmen testeresini eline alarak şeytan avlama macerasına devam ediyor. Şeytan “Deadite” tüm insanlığa veba gibi bulaşmış, insanlığı yok etmekle tehdit ediyor. Ash insanlığın tek umudu haline geliyor ve şeytanlarla yüzleşiyor. Ash vs Evil Dead konusu ile beklenenin üzerinde bir başarıya da imza atmıştır. Vahşet sahnelerinin, korku ve gerilimin, komedi ile başarılı bir şekilde harmanlandığı dizide, Ash Williams rolünde Bruce Cambell’i görüyoruz. 58 yaşındaki başarılı aktör, yıllar sonra yeniden Ash Williams karakterine hayat veriyor. Dizide rol alan diğer oyuncular ise, Jill Marie Jones, Dana DeLorenzo, Ray Santiago, Lucy Lawless ve Mimi Rogers’tır.

John Wick’in Ekran Uyarlaması The Continental Geliyor

Starz’ın, Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ünlü aksiyon serisi John Wick’i ekrana uyarlayacağı kesinleşti.

4151