Kedi Filmi Sahne Beşiktaş’ta

Kedi filmi Sahne Beşiktaş'ta 8 Kasım Çarşamba günü gösterime giriyor.

Kedi Filmi Sahne Besiktasta

Yönetmenliğini Ceyda Torun‘un üstlendiği ve İstanbul’da kedi olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatan film, sokak hayvanlarına yardım için vizyonda….

Kedi” dünyada, sadece kedi severler değil, tüm eleştirmenlerden çok iyi yorumlar almış bir belgesel film. Kedilerin sıra dışı dünyasını ele alan “Kedi” belgeseli 8 Kasım Çarşamba günü Sahne Beşiktaş‘ta bu defa sokak hayvanları yararına gösterilecek.

İstanbul’un kedilerine aşık olurken, bir aile filmi olan “Kedi” de kalbinizde ve evinizde bir yer edinecek. İstanbul’un sokaklarında her gün yüz binlerce kedi özgürce dolaşıyor. Binlerce senedir insanların hayatlarına girip çıkan kediler, bu şehrin zengin yapısının en önemli parçalarından biri.

2014 Nisan ve Mayıs’ında haftada altı gün, günde 16 saatlik yoğun bir çalışma temposuyla çekilen “Kedi” 10 Şubat 2017’de Amerika’da vizyona giren yabancı dilde en çok hasılat elde eden 3. belgesel olmuştu.

Bol ödüllü ve bol patili bu filmi yanlarında kedi maması getiren seyirciler ücretsiz izleyebilecek. Toplanan mamalar ise zorlu kış mevsimi yaklaşırken ihtiyacı olan barınaklara bağışlanacak.