Üç Farklı Kuşak

3 Generations filminden fragman yayınlandı. Üç farklı dönemin üç farklı kadın oyuncusunu bir arada izleyeceğiz.

Gaby Dellal‘ın yönettiği ve senaryosunu Nikole Beckwith ile kaleme aldığı filmin kadrosunda usta aktris Susan Sarandon, iki Oscar adaylığı bulunan ünlü aktris Naomi Watts ve Uyuyan Güzel’e yeni bir bakış açısı kazandıran Maleficent ve Cannes Film Festivali’nde farklı tepkilerle karşılaşan Neon Demon filmlerinden de tanıdığımız 19 yaşındaki oyuncu Elle Fanning‘in başrollerini üstlendiği 3 Generations,  cinsiyetini değiştirmek için ameliyat olmak isteyen genç kız Ray’in ailesi ve kendisiyle mücadelesini anlatıyor.

 

“Ray doğumunda kendisine atanan bedenle mücadele eden ve cinsiyetini değiştirmek isteyen bir genç.  Annesi Maggie ise Ray’in biyolojik babasının izini sürmeli ve Ray’in değişimi için yasal olan izini almalıdır. Dolly de Ray’in lezbiyen olan büyükannesidir ve şimdi erkek bir torunu olduğunu kabul etmekte zorlanmaktadır. Her biri kendi kimliğiyle yüzleşmeli, kabul ve anlayış ile bu değişimi benimsemeyi öğrenmek zorundadır.”

Filmin Türkiye gösterim tarihi ise 7 Temmuz!

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3049

Arabistan’da 35 yıllık yasak kalkıyor! Sinema halka açıldı

Suudi Arabistan’da 35 yıllık yasaktan sonra halka açık sinemada yayınlanacak ilk film Marvel'dan geliyor.

2548

Korsanlar Tanıtımlara Devam Ediyor

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı filminden yeni TV tanıtımı yayınlandı.

5513

Dunkirk’ten Kısa Tanıtım

Christopher Nolan'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Dunkirk filminin kısa tanıtım videosu yayınlandı.

15526