Yeni Alien Filmi Gösterimde

Prometheus’un 10 yıl sonrasını anlatacak olan Alien: Covenant bugün gösterime girdi!

  • 42PAYLAŞIM
  • 6983OKUMA

12 Mayıs tarihinde gösterime giren, dikkat çeken filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Efsane yönetmen Ridley Scott‘ın yine kendisi gibi efsane haline gelen serisi Alien’ın yeni filmi Alien: Covenant bugün gösterime girdi. Özellikle fragmanları ve tanıtım videoları ile fazlaca adından söz ettiren yapımı artık sinemalarda izleme şansına sahibiz. Gerilim dolu bu kısa sahneyi izlediğimizde biz daha da heyecanlandık film için.

 

Yeni Alien filminin kadrosunda Michael Fassbender dışında, Katherine Waterston, Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smolett, Amy Seimetz, Carmen Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup, James Franco yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Ridley Scott otururken Alien: Covenant‘ın senaryosunu Green Lantern filminin senaristi Michael Green ve Evrim’in senaristi Jack Paglen kaleme aldı.

“Alien: Covenant, 2012 yapımı Prometheus’un devamı niteliğinde bir hikayeyi ele alacak. Covenant adlı bir gemi, sakin ve bilinmeyen bir gezegene iniş yapar. Tayfa, başlangıçta gezegeni keşfedilmemiş bir cennet olarak görse de, karanlık kendini gösterdiğinde ekibin fikri değişecektir.”

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

2951

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3703

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3045

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3028