Bumblebee’n Solo Filmi Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Transformers serisinin en sevilen karakterlerinden Bumblebee'yi temel alan spin-off projesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

bumblebee

Transformers’ın Bumblebee’ye Özel Filminin Logosu Değişti

İz Peşinde ile 2011 yılında Oscar adaylığı kazanan Hailee Steinfeld Bumblebee’nin kendine ait projesinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Gelen fotoğraf ile birlikte Bumblebee filminin logosunun değiştiğini görüyoruz.

bumblebee-new-picture.jpg

Bumblebee Solo Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Ülkemizde 21 Aralık 2018’de vizyona gireceği açıklanan filmin oyuncu kadrosunda Hailee Steinfeld’in yanı sıra, WWE(Amerikan Güreşi) yıldızı John Cena ve Pamela Adlon gibi oyuncular var. Filmin yönetmen koltuğunda ise En İyi Animasyon olmak üzere 2 dalda adaylık kazanan ‘Kubo ve Sihirli Telleri’ filminden tanıdığımız Travis Knight oturuyor.

Serinin iki gedikli ismi Lorenzo Di Bonaventura ve Michael Bay’in de yapımcıları olarak yer alacağı film 21 Aralık 2018’de ülkemizde sinema salonlarımıza uğrayacak.

Bumblebee Özüne Döndü!

Bumblebee kendi solo filminde köklerine dönüyor ve karşımıza Volkswagen Beetle olarak çıkıyor.

bumblebee-volkswagen-beetle

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Transformers’ın sevilen autobotu Bumblebee solo filmi için köklerine döndü. Serinin son halkası Transformers 5: Son Şövalye’de karşımıza özel tasarım 2016 Chevy Camaro olarak çıkan Bumblebee, karakterin geçmişini anlatacak olan filmde karşımıza eski hali Volkswagen Beetle olarak çıkacak.

Bumblebee Filminin Konusu:

Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bumblebee’yi harap halde gördüğünde onu tamir etmeye girişir. Amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir “tosbağa” olmadığını keşfedecektir.

Bumblebee filminden yeni poster geldi

Transformers serisinin haylaz autobotu Bumblebee'nin solo filminin yeni posteri yayınlandı

2331

Bumblebee’den görsel geldi

 Transformers serisinin sevilen karakterlerinden Bumblebee filminden yeni bir görsel paylaşıldı

2657

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3745

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3360