Özcan Deniz’in Yeni Filmi Öteki Taraf Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

2011 yapımı gerilim filmi 'The Hidden Face’ filminden uyarlanan 'Öteki Taraf’a dair merak ettiğiniz her şey.

öteki-taraf-poster

Özcan Deniz’in yönetmenlik koltuğunda da oturduğu 2011 yapımı gerilim filmi ‘The Hidden Face’ filminden uyarlanan ‘Öteki Taraf’ın başrollerinde Meryem Uzerli ve Aslı Enver yer alıyor.

öteki-taraf

Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz ve Aslı Enver çiftini izlemeye doyamayanlar, bu filmde yine ikiliyi bir arada seyredecekler. Ama bir farkla! İstanbullu Gelin’de tutkulu bir aşk yaşayan çift, bu filmde çok ince bir çizgide ilerlemeye çalışan bir ilişki yaşıyorlar.

istanbullu-gelin

Ünlü yüzlerin hayranlarını çok şaşırtacağı iddia edilen film aşk ve gerilim içerecek. Filmde Özcan Deniz, eşi (Aslı Enver) ve yasak aşkı (Meryem Uzerli) arasında kalan bir adamı canlandıracak.

öteki-taraf.jpg

8 Aralık 2017’de vizyona girecek Öteki Taraf filminden yeni poster yayınlandı.

öteki-taraf-poster

Meryem Uzerli ve Aslı Enver’in sabit bir ücret alacağı ancak Özcan Deniz’in filmden elde edilecek kardan pay alacağı gelen söylentiler arasında.

Öteki Taraf Filminin Konusu:

Başarılı bir adam yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden hayatlarına dahil olur. Sevgilisi Ece’yi de yanına alarak yeni işi için şehir değiştiren adam kısa bir süre sonra Ece’nin ortadan kayboluşuyla yıkılır. Ece arkasında bir veda videosu bırakmıştır ancak kimse Ece’den haber alamamaktadır. Kısa sürede Ece’nin yokluğunu Sara ile doldurmaya çalışan adam her yerde Ece’nin izlerini bulmaya başlar.

8 Aralık 2017’de vizyona girecek Öteki Taraf filminin fragmanı:

Vizyon Filmleri – 8 Aralık 2017

8 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 8 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3126