Cehennem Silahı 5 İçin Hazır Olun

Ünlü aktörler Mel Gibson ve Danny Glover’ın başrollerini paylaştığı efsaneleşen film Cehennem Silahı’nın beşinci filmi için görüşmelere başlandığı açıklandı.

Cehennem-Silahi-5-İcin-Hazir-Olun

İlki 1987 yılında çekilen Cehennem Silahı filminin diğer üç devam filmi 1989, 1992 ve 1998 yıllarında sinemaseverlerle buluşmuştu. Vizyona giren toplam 4 film ile dünya çapında 955 milyon doların üzerinde hasılat elde eden film, ayrıca 2016 yılında dizi olarak da yayınlanmıştı. Şu an 61 yaşında olan ünlü aktör Mel Gibson ve 71 yaşındaki Danny Glover, yönetmen Richard Donner ile bir araya gelerek beşinci filmin olasılığını tartıştı.

Warner Bros.’un uzun süredir ısrarla talep ettiği devam filmi için Gibson ve Glover geçtiğimiz yıllarda olumsuz yanıt vermişti. İkili kararlarını değiştiren ikili devam filmi için bir araya geldi. Film için anlaşma sağlanırsa film Warner Bros.’un yapımcılığında çekilecek.

Projenin hayata geçmesi durumunda yönetmenliğini tekrar Donner’ın yapacağı ve senaryosunu da dördüncü filmden hatırladığımız Channing Gibson’ın yazacağı belirtildi. Cehennem Silahı 5’in gerçekleşip gerçekleşmeyeceği önümüzdeki aylarda kesinleşecek.

Mel Gibson’ın ‘Tutku: Hz. İsa’nın Çilesi 2’ İle Devam Ediyor

Vizyona girdiği 2004 yılında dünya çapında tartışmalara sebep olan Mel Gibson filmi The Passion of the Christ (Tutku: Hz. İsa'nın Çilesi)’nin devam halkası The Resurrection üzerindeki çalışmalar sürüy

4974

Boss Level Filminin Hazırlıkları Başlandı

Boss Level filmi ile Mel Gibson ve Frank Grillo bir araya geleceği konuşuluyor.

2597

DC’de Mel Gibson Sesleri

Mel Gibson’ın adı DC’nin ikincisini çekmeye karar verdiği Suicide Squad için yüksek sesle söyleniyor!

7795