Sicario’nun devam filmi Soldado’nun Vizyon Tarihi Açıklandı

Sicario'nun devam filmi niteliğinde olan Soldado'nun Türkiye vizyon tarihi belli oldu.

Sicarionun devam filmi Soldadonun Vizyon Tarihi Aciklandi

2015 yapımlı suç filmi türündeki Sicario’nun devam filmi Soldado‘nun yönetmen koltuğuna ise bu kez birçok televizyon dizisinden tanıdığımız Stefano Sollima oturuyor.

Senaristliğini de ilk filmde olduğu gibi Taylor Sheridan üstleniyor.

Amerika ve Meksika sınır kentindeki uyuşturucu kartelleriyle mücadeleyi odağına almaya devam eden filmde Sicario’nun başrol oyuncusu Emily Blunt Soldado kadrosunda yer almazken Josh Brolin ve Benicio Del Toro gibi yıldız isimleri görmeye devam edeceğiz. Brolin’e göre bu kez Sicario’dan çok daha sert ve dokunaklı bir hikâye ile karşılaşacağız.

Taylor Sheridan’dan Film Hakkında Çarpıcı Detaylar

2017’nin Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde konuşan Sicario ve Soldado’nun senaristi Taylor Sheridan, Soldado’nun kesinlikle ilk filmin hikaye örgüsünü sürdürmeyeceğini söylemişti. Sheridan, Soldado’yu yazarken aklında Sicario 3 için birkaç fikir belirdiğini de sözlerine eklemiş, dünyada olup biten politik her şeyden beslendiğini anlatan senarist, Soldado’yu yazarken bunlara odaklandığını dile getirmişti.

Sicario Filmini Tekrar Hatırlayalım

2015 yapımı Sicario, Amerika ve Meksika arasında bulunan kanunsuz sınır kenti Suarez’de idealist bir FBI ajanı olan Kate ve özel operasyon kuvveti görevlilerinin uyuşturucu kartelleriyle mücadele etmek için görevlendirmelerini konu alıyordu.

Çekimleri tamamlanan Soldado, Türkiye’de 29 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.