OHA Diyorum Filmi 3 Kasım 2017’de Vizyonda

Youtube fenomeni olan OHA Diyorum ekibinden kanal ile aynı adı taşıyan komedi filmi 3 Kasım 2017 Cuma günü vizyona giriyor.

OHA-Diyorum-Filmi-3-Kasim-2017'de-Vizyonda

Youtube’da 3.5 milyon abone sayısı ile en fazla izlenen kanallardan biri olan çoklu kanal ağı (multi channel network) Mediakraft‘ın kanalı Oha Diyorum ekibi, kanallarıyla aynı adı taşıyan komedi filmiyle sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce Cumali Ceber filmi ile sinema sektörüne giren youtube fenomenlerinin böylece sayıları da artmaya başladı.

Başrollerini Oha Diyorum kanalının 3 fenomeni Melih Abuaf, Fırat Sobutay ve Alper Rende ile oyuncu Bahar Şahin’in paylaştığı filmin yönetmen ve senaristliğini Ersan Özer üstleniyor. Film 3 Kasım Cuma günü vizyona girerek izleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

OHA Diyorum Filminin Konusu

“Kahramanlarımız Fırat’ın arabasını çalan hırsızların peşine düşüyor. Arabada Fırat’ın kızının doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu ve başka da kopyası olmayan bir hard disk vardır. Melih, Fırat ve Alper, hard diski alabilmek için yola düşünce kendilerini hem komik hem de aksiyon dolu bir maceranın içinde bulurlar.”

OHA Diyorum Filmi Fragmanı

“Mara”dan korku dolu fragman

Başrolünü  Olga Kurylenko'nun üstlendiği korku filmi "Mara"dan uykuları kaçıracak fragman yayınlandı.

3192

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta 8 film birden vizyona girdi. İşte O filmlerin özetleri ve fragmanları...

3738

Çukur’un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya geliyor. İş

4463

Kardeşim Benim 2 24 Kasım 2017’de Vizyonlarda

24 Kasım’da vizyona girmesi beklenen Burak Özçivit ve Murat Boz’un başrollerini paylaştığı Kardeşim Benim 2’nin ilk fragmanı yayınlandı.

3773