Edge of Tomorrow 2 ‘nin Devamı Geliyor

Tom Cruise ‘un başrolde olduğu bilim kurgu yapımının devam filmi yolda olduğu ve birinci filmin hemen ardından yaşanan olayları konu alduğu belirtiliyor. Senaristler Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse’un bu devam filmi senaryosunu masaya sunmuşlar. Orijinal filmin senaristi Christopher McQuarrie hem yeni film hem de Tom Cruise’un düşüncelerini okurlarla paylaştı. “Edge of Tomorrow gerçekten çok zor bir […]

  • 28PAYLAŞIM
  • 4585OKUMA

Tom Cruise ‘un başrolde olduğu bilim kurgu yapımının devam filmi yolda olduğu ve birinci filmin hemen ardından yaşanan olayları konu alduğu belirtiliyor.

Senaristler Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse’un bu devam filmi senaryosunu masaya sunmuşlar. Orijinal filmin senaristi Christopher McQuarrie hem yeni film hem de Tom Cruise’un düşüncelerini okurlarla paylaştı.

“Edge of Tomorrow gerçekten çok zor bir filmdi ve bu yüzden çabuk tükendi. Tom ile buluştuğumuzda icin film için bir düşüncesi olduğunu söyledi, ama ben onu duymak istemedim. Bilmek istemiyorum. Daha sonra bana ara ara bu düşüncelerini aktarmaya başladı ve en sonunda neden bunu bana yaptığını sordum.”

Bakalım zaman bize ne gösterecek Sekizbucuk.com ‘da takipte kalmayı unutmayın…

Edge of Tomorrow 2 İle Seri Devam Ediyor

Yönetmen Doug Liman, üzerinde çalıştığı bir projesi olduğunu ve bir sonraki filminin Edge of Tomorrow 2 olabileceğini söyledi.

3213

Mumya Gösterime Girdi

Başrolünde Tom Cruise'ün olduğu yeni Mumya filmi bugün vizyondaki yerini aldı.

40026

Mumya’dan Türkçe Altyazılı Fragman

Başrolünde Tom Cruise'ün olduğu yeni Mumya filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

17931

Mumya’nın Kamera Arkasına Yolculuk

Yeni nesil Mumya filminden özel bir video yayınlandı. Filmin kamera arkasına ufak bir yolculuk yapıyoruz.

4753