Deathstroke Filminin Hazırlıkları Devam Ediyor

Joe Manganiello'nun canlandırdığı Deathstroke'tan ilk görsel yayınlandı.

deathstorke

DC Çizgi Roman Evreni’nin en karizmatik karakterlerinden biri olan Slade Wilson, nam-ı diğer Deathstroke’tan ilk görsel yayınlandı. Justice League: Adalet Birliği’nin film sonu ekstralarında gördüğümüz karakter, şu sıralar onu merkezine alacak bir filmin bekleyişinde.

Deathstroke Filminin Konusu:

Steven Soderbergh imzalı, erkek striptizcileri anlatan Striptiz Kulübü’de, Başımın Belası ve Sabotaj filmlerinde karşımıza çıkmış olan yetenekli oyuncu Joe Manganiello’nun canlandırdığı, Marv Wolfman ve George Pérez tarafından yaratılan karakter, hayatına bir asker olarak başlıyor. Özel bir tim için dünyanın en tehlikeli görevlerine atılan Slade Wilson, daha iyi bir asker olmak adına deneysel bir projeye katılıyor ve bu proje onun gücünü, hızını ve taktiksel zekasını iyice artırıyor. Özel timin dağılmasının ardından yeteneklerini kiralık katil olarak kullanmaya başlayan Wilson, verilen işi her şartta bitiriyor olması ve her zaman daha da zorlu görevleri istiyor oluşu sebebiyle suç dünyasında kısa sürede “Deathstroke” olarak anılmaya başlıyor.

death-stroke

Karakterin kendi filmine dair henüz pek ilerleme yok. Gelen son haberlere göre, Gareth Evans, filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenmesi için düşünülen isimler arasında yer alıyor. Bakalım DC Sinematik Evreni’nin bu yeni girişimi nasıl şekillenecek?