Dedikodu Kazanı: Tecavüz, Taciz, Bağış, Kovulma, Tutuklama…

Sinema gündeminin dedikodu kazanı başlasın! İşte haftanın öne çıkan dedikoduları...

  • 20PAYLAŞIM
  • 3304OKUMA
dedikodu-kazani

1. Ed Westwick Tecavüzle Suçlandı

Bu hafta Hollywood’da Harvey Weinstein’dan sonra Kevin Spacey ve Dustin Hoffman’a uzanan taciz ve tecavüz suçlamalarına bir yeni daha eklendi. Dizi oyuncusu Kristina Cohen, Gossip Girl‘ün yıldızı Ed Westwick‘in tecavüzüne uğradığını iddia etti. Genç oyuncu olayı şöyle anlattı: “Misafir odasına gittim, uzandım ve nihayet uyuyakaldım. Aniden uyandım ve Ed üstümdeydi. Durmasını söyledim ama güçlüydü. Yaşadıklarım bir kabustu. Kristina Cohen erkek arkadaşının yaşananlardan dolayı kendisini suçladığını ve kariyerinin devamı için Westwick aleyhinde konuşmaması konusunda uyardığını’ belirtti. Westwick ise Instagram hesabından “O kadını tanımıyorum” dedi.

2. Harvey Weinstein Kendisini Tacizle Suçlayan Kadınların Peşine Ajan Taktı

Taciz iddialarıyla suçlanan Weinstein’ın kurbanlarının peşine özel dedektif taktığı iddia edildi. Hatta Weinstein, bilgi toplamak için gazetecilerden de destek almış. Bu kadar mı olur demeyin. Biz de New Yorker dergisinin yalancısıyız.

Ne olmuştu?

Ünlü İtalyan yönetmen Dario Argento’nun oyuncu kızı Asia Argento, Hollywood film yapımcısı Harvey Weinstein’in, kendisine 21 yaşındayken Fransa’da bir otel odasında tecavüz ettiğini söyledi. Tabii ki bununla da bitmedi. Ardından Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Cara Delevingne, Asia Argento, Rose McGowan ve Rosanna Arguette, Eva Green isimlerin olduğu 50’den fazla kadın, Weinstein’in kendilerine cinsel taciz ya da tecavüzde bulunduğunu açıkladı. Weinstein’e ilk olarak kendi şirketinden kovuldu. Hemen ardından akademi üyeliği iptal edildi.

3. Kevin Smith ve Ben Affleck, Weinstein ve Miramax filmlerinden Elde Ettiği Tüm Geliri Bağışlayacağını Açıkladı

Kevin Smith, Weinstein’a karşı yapılan taciz iddialarının ardından Weinstein ve Miramax filmlerinden elde ettiği tüm geliri Women in Film’e bağışlayacağını ilan etti. Ben Affleck ise yakın arkadaşı Smith’den etkilenmiş olacak ki FOX 5 ile yaptığı röportajda Weinstein filmlerinden elde ettiği tüm geliri Film Independent ve RAINN’a (Tecavüz, Taciz ve Ensest Suçları Ulusal Ağı) bağışlayacağını açıkladı.

4. Kevin Spacey “All the Money in the World” Filminden Çıkarıldı

“All the Money in the World” filminin başrolü Kevin Spacey‘in, geçtiğimiz günlerde çıkan taciz iddialarının ardından filmin yönetmeni Ridley Scott ve Sony tarafından filmden çıkarılmasına karar verildi. Kevin Spacey yerine Christopher Plummer geçecek.

5. Shameless’ta ‘Carl’ karakterini oynayan Ethan Cutkosky Tutuklandı

Los Angeles yakınlarında şerit ihlali yaptığı fark edilen genç oyuncu Cutkosky alkollü araç kullandığı için tutuklandı. Daha sonra 5 bin dolar kefaletle serbest bırakıldığı açıklandı.

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3854

All The Money İn The World Her şeye Rağmen Vizyona Giriyor

Zengin kadrosuyla dikkat çeken "All the Money in the World"ten son fragman yayınlandı.

4011

House Of Cards Final Sezonu Çekimleri Yeniden Başlıyor

Final sezonunun çekimleri 8 Aralık itibarıyla kaldığı yerden devam edecek.

3129

Kevin Spacey Gündeminde Sular Durulmuyor

Kevin Spacey başrolünü oynadığı “All the Money in the World” filminden çıkarıldı.

3451