Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filmi 3 Kasım 2017’de Vizyonda

Başrollerinde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun olduğu Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filmi 3 Kasım'da sinemaseverler ile buluşuyor.

Dünyanın-En-Guzel-Kokusu-2-Filmi-3-Kasim-2017'de-Vizyonda

2016 yapımı olan Dünyanın En güzel Kokusu filminin devamı niteliğinde olan ve başrollerinde ilk filmdeki gibi Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu‘nu izleyeceğimiz Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filmi 3 Kasım Cuma günü vizyona girecek.

Vizyona girdiği 12 Şubat 2016 tarihinden itibaren 7 hafta vizyonda kalan ilk film 2.5 milyon liralık hasılat yakalayarak iyi bir başarı sağlamıştı. Bu başarıyı sürdürmek isteyen ekip devam filmi ile karşımıza çıkıyor. Yapımını 25 Yapım‘ın gerçekleştirdiği filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Filmde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’na Bestemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay ve Esra Ruşan eşlik ediyor.

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filminin Konusu

“Kaybettiysen eğer senin olmuş demektir” En iyi arkadaşıyla çocuk sahibi olmak için anlaşmalı evlilik yapan Hakan, kendisini hiç beklemediği bir aşkın içinde bulmuştur ve sevdiği kadın Derya’yı doğumda kaybedince yıkılmıştır. Hakan’ın acısının üzerinden 10 ay geçmiştir. Arkadaşları, ailesi, etrafındaki herkes onu hayata döndürmeye çalışmaktadır. Öte yanda küçük yaşta yaşadığı acıların üzerine benzersiz bir çocukluğu koyan Candan küçük bir kız çocuğunun hayatına dokunmak istemektedir. Sanki birbirlerinin hayatını tamamlamak için bu güne gelmiş Hakan ve Candan’ın birbirlerini alışmaları öyle kolay olmayacaktır.

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filminin Fragmanı

Dünyanın En Güzel Kokusu’na Devam Filmi

Başrollerinde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun yer aldığı, Uğur Yazıcıoğlu'nun yönettiği Dünyanın En Güzel Kokusu'nun devam filminin vizyon tarihi netleşti.

2877