Efsane Çizgi Film Uyarlamasının Afişleri Yayınlandı

Disney’in ilk olarak 1991’de izleyicilerle buluşturduğu “Beauty and the Beast” çizgi filminin uyarlaması 17 Mart’ta beyaz perdeye geliyor.

Çizgi filmlerden tekrar uyarlama film serisine devam eden Disney şimdi de “Beauty and the Beast” ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tanıtımlarına devam edilen filmin şimdi de afişleri yayınlandı. Filmin karakterlerine ait ayrı ayrı afişlerle beraber ilmin ana afişi de tanıtıldı.

 

Başrollerinde Emma Watson ve Dan Stevens  olduğu filmin kadrosunda Ian McKellen, Ewan McGregor, Kevin Kline, Stanley Tucci, Luke Evans ve Emma Thompson da yer alıyor. Klasik bir masalın uyarlaması olacak filmle ilgili en merak ettiğimiz şey, Disney’in “The Jungle Book” filmiyle yakaladığı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı. Gayet keyifli bir uyarlama ile film boyunca sıkılmadan kendini izlettiren “The Jungle Book” sonrasında filme olan merakımız daha da arttı. Umuyoruz Disney yine karakterlere ve hikayeye başarılı bir dokunuş yapmıştır. 17 Mart’ta göreceğiz!

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

4025

Black Widow Kendi Filmine Kavuşuyor

Scarlett Johansson'ın hayat verdiği Marvel kahramanı sonunda kendi filmine kavuşuyor mu?

2993

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4074

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3486