Jackie Chan’in Son Filmine Yeni Fragman Geldi!

Bitirim İkili ve Şangaylı Kovboy gibi filmlerin yıldızı olan Chan, dünyanın gelmiş geçmiş en eğlenceli aksiyon yıldızı olma ünvanını korurken, yeni bir aksiyon filmi ile hayranları karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Well Go USA tarafından Amerika fragmanı yayınlanan Railroad Tigers filmi, 1941 yılında geçiyor. Film, bir grup demiryolu işçisinin Japonlar’a karşı mücadelesini konu alıyor. Oyuncu kadrosunda Chan’in […]

  • 23PAYLAŞIM
  • 3840OKUMA

Bitirim İkili ve Şangaylı Kovboy gibi filmlerin yıldızı olan Chan, dünyanın gelmiş geçmiş en eğlenceli aksiyon yıldızı olma ünvanını korurken, yeni bir aksiyon filmi ile hayranları karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Well Go USA tarafından Amerika fragmanı yayınlanan Railroad Tigers filmi, 1941 yılında geçiyor. Film, bir grup demiryolu işçisinin Japonlar’a karşı mücadelesini konu alıyor. Oyuncu kadrosunda Chan’in yanı sıra Huang Zitao, Wang Kai, Darren Wang, Alan Ng ve Sang Ping gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise emektar Çinli yönetmen Ding Sheng yer alıyor. Filmden bir poster de daha önce yayınlandı. Film 30 Aralık 2016’da Çin’de gösterime girecek.

railroad_2

Jackie Chan İntikam’ını Almak İçin Geri Dönüyor

Martin Campbell'ın yönetmenliğini üstlendiği The Foreigner, kızı bir terör saldırısında hayatını kaybeden Quan'ın adalet arayışını konu ediniyor.

3427