Emoji Filmi İlk Teaser’ı İle Görücüye Çıktı

Sony Pictures Animation’ın bir sene önce duyurduğu Emoji filmi ilk teaser fragmanı ile sonunda izleyicilerle buluştu. Teaser’ın durağanlığı ve espriden yoksun yapısı birçok animasyon severin tepkisini çekti.  “Eh” ifadeli bir emoji tarafından yapılan kısa film tanıtım konuşması, ışıklardan dolayı eridiğini ve bu şartlar altında çalışamayacağını söyleyen bir dondurma emojisi ve İngiliz aksanı ile konuşan bir kaka emojisi […]

Sony Pictures Animation’ın bir sene önce duyurduğu Emoji filmi ilk teaser fragmanı ile sonunda izleyicilerle buluştu. Teaser’ın durağanlığı ve espriden yoksun yapısı birçok animasyon severin tepkisini çekti. 

“Eh” ifadeli bir emoji tarafından yapılan kısa film tanıtım konuşması, ışıklardan dolayı eridiğini ve bu şartlar altında çalışamayacağını söyleyen bir dondurma emojisi ve İngiliz aksanı ile konuşan bir kaka emojisi (yanlış okumadınız)… Ve karşınızda sanal dünyanın emojilerini konu alan The Emoji Movie animasyon filminin uzun süredir beklenen teaser fragmanı…

İlk duyurulduğu andan itibaren birçok animasyon severin şüphe duyduğu ve emojileri konu alan 90 ila 120 dakika arasında değişen bir filmin ne akla hizmet çekildiğini sorgulatan Emoji filmi, ne yazık ki teaser’ının sıradanlığı ve sıkıcılığı ile bu şüpheleri güçlendirdi.

Birden fazla YouTube kanalında yayınlanan The Emoji Movie teaser’ı, beğenisini katlayan dislike bildirimleriyle de dikkat çekerken, filmin teaser’ına dair reaction videoları (tepki videoları) da çoğunluğun teaser’dan pek de hoşnut olmadığını bir kez daha gözler önüne sermeyi başardı.

Komedyen Steven Wright’ın “Eh” emojisini seslendirmedeki başarısı ve kaka emojisinin İngiliz aksanıyla konuşan bir snop olarak yansıtılması, filmin teaser’ına dair beğenilen tek noktalar oldu.

Şimdiden büyük tepki alan ve 2017 senesinin en başarısız yapımlarından biri olacağı iddia edilen The Emoji Movie animasyon filminin konusu ise şöyle:

Textopolis adlı dijital bir şehirde yaşayan Gene, belirgin bir yüz ifadesi / mimiği olmayan tek emoji olmaktan müzdariptir. Diğer emojiler gibi “normal” olmaya kararlı olan Gene, en yakın arkadaşları Hi-5 (birbirine çarpan iki el emojisi) ve kod bozucu Jailbreak ile çetrefilli bir maceraya atılır. Gene’i normal bir emoji kılacak kodu bulmak için çıkılan bu macerada, kahramanlarımız diğer emojileri ve içinde yaşadıkları akıllı telefonu tehlikeye sokacak çok daha büyük bir tehdit ile karşı karşıya kalacaktır. 

4 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek olan Emoji filmi hakkında sizin düşünceleriniz neler? Sizce The Emoji Movie, The Lego Movie gibi sürpriz yapıp animasyon severlerin kalbini kazanmayı başaracak mı?

Usame Bin Ladin’in Film Koleksiyonu

Usame bin Ladin'in Pakistan'daki evinde bulunan yeni belgeler, El-Kaide liderinin gizlenirken izlediği film koleksiyonuna ışık tuttu.

15173

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk 3 Kasım 2017’de Vizyonda

Oscar Onur Ödülü sahibi Satyajit Ray'in yazdığı bir çocuk bilim serisinden uyarlanan Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk, 3 Kasım 2017'de vizyona giriyor.

3126

Amerika’da Zirve Yine Dunkirk’de

Nolan’ın son filmi Dunkirk bu hafta da zirveyi bırakmadı. Listede bu hafta 2 yeni film de yer alıyor.

25064

Coco’dan Eğlenceli Fragman

Pixar'ın yeni filmi Coco'dan yepyeni ve eğlenceli bir fragman yayınlandı.

20920