En İyi Animasyon Oscar Aday Adayı Olan 27 Film

2017 Oscar’ları için tam başvuru döneminde olduğumuz için, Variety ve The Hollywood Reporter gibi bazı mecralarda insanlara küçük lobi yayınları yapmaya başladılar. Bunlardan biri de, aday adaylığı için Akademi’ye başvurusu yapılan filmler oldu. Bu sene tamı tamına 27 animasyon film, En İyi Animasyon dalında Oscar’ı evine götürmek için yarışacak. Bu zamana kadar pekde görülmemiş bir […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2825OKUMA

2017 Oscar’ları için tam başvuru döneminde olduğumuz için, Variety ve The Hollywood Reporter gibi bazı mecralarda insanlara küçük lobi yayınları yapmaya başladılar. Bunlardan biri de, aday adaylığı için Akademi’ye başvurusu yapılan filmler oldu. Bu sene tamı tamına 27 animasyon film, En İyi Animasyon dalında Oscar’ı evine götürmek için yarışacak. Bu zamana kadar pekde görülmemiş bir şey olsa gerek 27 Animasyon filmi ile Oscar Aday adayı ile bu yıl animasyon olarak çok bereketli geçti diyebiliriz.

Aksi yönden içlerinde oldukça başarılı işlerde bulunuyor geçmişte senede 3-4 gördüğümüz animasyon filmlerin sayıları gittikçe arttı.

“The Angry Birds Movie”
“April and the Extraordinary World”
“Bilal”
“Ice Age: Collision Course”
“Kingsglaive Final Fantasy XV”
“Miss Hokusai”
“Kubo and the Two Strings”
“Kung Fu Panda 3”
“The Little Prince”
“Long Way North”
“Moana”
“Monkey King: Hero Is Back”
“Mune”
“Mustafa & the Magician”
“My Life as a Zucchini”
“Phantom Boy”
“The Red Turtle”
“Sausage Party”
“Snowtime!”
“The Secret Life of Pets”
“Sing”
“Finding Dory”
“Storks”
“Trolls”
“25 April”
“Your Name.”
“Zootopia”