Fahrenheit 451’in prömiyer tarihi belli oldu

HBO'nun merakla beklenen filmi Fahrenheit 451, 19 Mayıs’ta yayınlanacak

Ray Bradbury’nin romanından uyarlanan, Ramin Bahrani’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu film, kitapların yasak olduğu ve özel ekipler tarafından yakıldığı bir dünyada geçiyor. Senaryosu Ramin Bahrani ile birlikte Amir Naderi’ye ait olan film daha önce de 1966’da François Truffaut tarafından uyarlanmıştı.

Filmin başrollerinde Michael B. Jordan ve Michael Shannon bulunurken oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler arasında Sofia Boutella, Laura Harrier, Keir Dullea, Martin Donovan, Grace Lynn Kung, Jane Moffatt gibi isimler bulunuyor.

Medyanın bir uyuşturucu, düşüncelerin de tehlikeli olduğu ve itfaiyecilerin kitap yaktığı bir gelecekte geçen filmde, Michael B. Jordan genç bir itfaiyeci olan Montag’ı canlandırırken, Michael Shannon da itfaiye şefi Beatty karakteri ile karşımızda olacak. Sofia Boutella ise ikili arasında kalan muhbir Clarisse karakterine hayat verecek.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

1568

HBO’dan Game of Thrones’lu yeni sezon tanıtımı 

HBO, yeni televizyon sezonu öncesi bu sezon yayınlayacağı dizilerle hazırladığı fragmanı paylaştı.

1894

Westworld 3. sezon onayını aldı

Emmy ödüllü HBO dizisi Westworld, Nisan ayının sonunda prömiyerini yapmasının ardından üçüncü sezonun onayını aldı.

1946

Succession’ın fragmanı yayınlandı

HBO'nun yeni dizisi Succession’ın fragmanı paylaşıldı

1901