Game Of Thrones’un Spin-Off’u Hakkında HBO’dan Açıklama

Son yılların en büyük televizyon olaylarından biri haline gelmeyi başaran Game Of Thrones hakkında yapılan açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz aylarda George R.R. Martin’e dizinin devamının gelip gelmeyeceği sorulmuş, yazar da “Önümüzde bitmesi gereken bir dizi ve iki kitap var. Şu an bunun dışındaki her şey dedikodu!” diye cevap vermişti. Anlaşılan HBO, Martin’in fikrini değiştirmeyi […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2716OKUMA

Son yılların en büyük televizyon olaylarından biri haline gelmeyi başaran Game Of Thrones hakkında yapılan açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz aylarda George R.R. Martin’e dizinin devamının gelip gelmeyeceği sorulmuş, yazar da “Önümüzde bitmesi gereken bir dizi ve iki kitap var. Şu an bunun dışındaki her şey dedikodu!” diye cevap vermişti. Anlaşılan HBO, Martin’in fikrini değiştirmeyi başardı. Kanal, yazar ile Game Of Thrones’un spin-off’u için görüşmeye başladıklarını duyurdu. Konuyla ilgili konuşan HBO’nun program başkanı Casey Bloys; “Görüşmelerin çok çok erken bir safhasında olduğumuzu söyleyebilirim. Böyle bir şey yapacağız diye bir kesinlik yok ortada.” dedi.

Eğer spin-off görüşmelerinden güzel haber çıkarsa konunun ne olacağı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Game of Thrones Karakterleri Posta Pulu Oldu

Birleşik Krallık’ın posta servisi Royal Mail, popüler fantastik kurgu dizisi Game of Thrones’un çok sayıda karakterinin yer aldığı posta pulları hazırladı.

3227

Game of Thrones 2019’da Geliyor

Dizinin yıldızı Sophie Turner, verdiği bir röportajda dizinin prömiyer tarihini açıkladı.

469

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

854

Emilia Clarke ve Kit Harington Altın Küre İçin Yarışacak

Gelmiş geçmiş en iyi fantastik dizi diyebileceğimiz GOT bu kez gözünü "Altın Küre"ye dikti.

305