“The Expendables 4” Geliyor

Sylvester Stallone, şahsi Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla serinin "The Expendables 4" ile devam edeceği müjdesini verdi.

The-Expendables

3 Oscar adayı oyuncu Sylvester Stallone, şahsi Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla serinin “The Expendables 4” ile devam edeceği müjdesini verdi.

İlk filmden alınmış bir karenin üstünde “Gölge de biziz, duman da. Yükseliriz. Biz gecede saklanan hayaletleriz.” yazısının olduğu bir paylaşım yapan oyuncu ekledi: “Tam da dışarı çıkmanın güvenli olduğunu düşündüğünüz anda… Geri geliyorlar.

“The Expendables” serisi 2010 yılında başlamıştı ve son olarak 2014 yılında serinin üçüncü filmini izlemiştik. Filmler tüm dünyada sırasıyla 274, 315 ve 214 milyon dolar gişe hasılatı topladı. Böyle olunca serinin devam etmesi de sürpriz olmadı.

İlk filmin yönetmenliğini ve tüm filmlerin senaristliğini üstlenen Sylvester Stallone, her filmle birlikte serinin yıldızlarla dolu kadrosunu genişletti. Serinin son filmine gelindiğinde kadroda Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Terry Crews, Randy Couture, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Antonio Banderas ve Ronda Rousey gibi isimler toplandı. Yeni filmle birlikte bu kadroya kimlerin ekleneceğini ve kadrodan kimlerin çıkacağını merakla bekliyoruz.

Filmin tahmini çıkış yılı olarak 2019 gösteriliyor.

Vizyona giren filmler! (29 Haziran 2018)

Bu hafta vizyona 9 film girerken Sylvester Stallone'un merakla beklenen filmi Kaçış Planı 2 büyük bir merakla beklenen film de izleyicisiyle buluştu. İşte haftanın filmleri:

3735

Sylvester Stallone’un yeni filmi “Kaçış Planı 2:Hades”ten poster!

Sylvester Stallone'lu aksiyon serisinin devam halkasından uluslararası posterler yayınlandı.

4617

Sylvester Stallone yeni filmi Creed 2’nun çekimleri başladı

En çok beklenen filmlerden olan ve başrollerinde Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin olduğu Creed 2'nin çekilmerine başladıklarını duyurdular.

3070

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4617