“Tarantino’nun emekli olmasını anlamıyorum”

10. filminden sonra emekli olacağını açıklayan Quentin Tarantino için Paul Thomas Anderson ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Boogie Nights, Magnolia, There Will be Blood gibi yapımlara imza atan Paul Thomas Anderson; her filminde kendisini bir adım daha öteye taşıyan, günümüzün en saygıdeğer yönetmenlerinden biri. En son Daniel-Day Lewis’li Phantom Thread ile izleyicinin gönlünde taht kuran başarılı yönetmen, geçtiğimiz günlerde Yellow King Film Boy isimli Youtube kanalında gerçekleştirdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Paul Thomas Anderson: “Quentin Tarantino’nun 10. Filmini Çektikten Sonra Neden Emekli Olmak İstediğini Anlayamıyorum”

Anderson röportajda; geçmişte sayısız kez 10. filminden sonra emekli olacağını açıklayan Quentin Tarantino ile ilgili düşüncelerini ise şu şekilde dile getirdi: ‘Quentin Tarantino’nun ’10 film çekiyorum ve sonra bırakıyorum.’ demeyi sevdiği biliyorum. Ama ben bunu asla yapmam. Tarantino’nun 10. filminden sonra neden emekli olmak istediğini de anlayamıyorum. Ben, yapabildiğim sürece film çekmeye devam etmek istiyorum.’

Görünüşe göre Paul Thomas Anderson’ın, yakın bir gelecekte yönetmenlikten emekli olmak gibi bir düşüncesi yok. Bu durum, biz sinemaseverler için çok iyi bir haber. Bununla beraber başarılı yönetmenin, son dönemin en popüler isimlerinden Tiffany Haddish ile sürpriz bir proje için bir araya geleceğini de sözlerimize ekleyelim.

Quentin Tarantino’nun yeni filminde flaş gelişme!

Margot Robbie’nin Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacağı kesinleşirken filme Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen ve Kurt Russell’ın da dahil olması bekleniyo

1635

World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

2912

Quentin Tarantino’nun Yeni Filminden Detaylar

Tarantino, 77 yaşındaki efsane oyuncu Al Pacino’yu filminde görmek istiyor.

4529

Quentin Tarantino Emekli Olma Planlarını Star Trek ile Erteliyor

Şu sıralar dokuzuncu filmi için çalışmalara devam usta yönetmen Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi için harekete geçti.

2321