Han Solo’dan Paylaşımlar Gelmeye Devam Ediyor

Han Solo filminin setinden gelen paylaşımlar son sürat devam ediyor.

Han Solo’nun gençlik yıllarına odaklanacak olan Star Wars filminin yönetmenlik koltuğunda oturan ve daha önce The Lego Movie ile karşımıza çıkan Phil Lord ve Christopher Miller ikilisinin filmin yönetmenliğinden ayrılması sonrası filmin dümenine Ron Howard’ın geçtiği Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy tarafından açıklanmıştı. İkili ile filmin yapımcıları ve stüdyo arasında olan farklı bakış açılarından dolayı bu ayrılığın olduğu bilgisi verilmişti. Ve Ron Howard resmi olarak çekimlere başladığını kendi Twitter hesabından duyurmuştu.

Filmin başrolünde, Han Solo karakterini canlandıracak olan Alden Ehrenreich var. Başarılı aktör Woody Harrelson, Han Solo’nun akıl hocası olarak filmde yer alacak. Game of Thrones ile kariyerini üst seviyeye çıkaran Emilia Clarke da kadroda yer alıyor. Emilia Clarke, son olarak Instagram hesbından yaptığı paylaşımla Chewbacca’yı yeniden görmemizi sağladı.

İşte O Paylaşım

In a Instagram far far away……. 💫 (Or in pinewood backlot filming #untitledhansolomovie ) One CHEWBACCA (and one @emilia_clarke) wanted to THANK EACH AND EVERY ONE OF YOU 10 MILLION WONDERSTAR-INCREDIBLE DREAM MAKERS for following me!!! 🏁✌️♥️ Yup. Those dreamboats at @starwars said yes, this furry ball of joy could help me thank you personally… @joonassuotamo you are more than just a cute nose and lotta hair to me. #allhailthewookieofourdreams #behindthescenes #behindthelove ❤️💪🏻🙌👌🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆❤️

A post shared by @emilia_clarke on

Han Solo, açılışını $83,3 milyonla gişenin birinci sırasında gerçekleştirdi

Star Wars evreninde geçen ikinci spin-off film Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, vizyondaki ilk üç gününde beklentilerin altında kalarak $83,3 milyon hasılat elde etti.

2475

Star Wars düellosuna Owen Wilson efekti!

Owen Wilson'ın sesi ışın kılıçlarını şenlendiriyor.

2482

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde kimler var?

Star Wars'ın yeni filmi Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nde karakterlerin posterleri yayınlandı.

2954

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

4039