James Franco X-Men Evrenine Dahil Oluyor

Marvel çizgi roman kahramanı Multiple Man'i beyaz perdeye uyarlayacak olan Fox, filmin başrolünü James Franco'nun üstleneceğini duyurdu.

james-franco

Fox’un beyaz perdeye uyarlayacağı hikâyenin başrolündeki isim James Franco olurken, senaryosu için anlaşılan isim Wonder Woman’ın yazarı Alan Heinberg olacak. Filmin yapımcılığını ise Fox’un, X-Men Evreni’nindeki birçok projeyi beraber genişlettiği Simon Kinberg ve şirketi Genre Film’in yanı sıra James Franco’nun kardeşi Dave Franco ve Vincent Jolivette ile beraber yönettiği Ramona Films üstleniyor.

Multiple Man Filminin Konusu:

Multiple Man, gerçek ismiyle Jamie Madrox, doğumunda klonlama güçleri kazanan X-Men karakterlerinden biri. Madrox’un Los Alamos Nükleer Araştırma Merkezi’nde çalışan babası, X-Men lideri Profesör Xavier’in tasarladığı bir kostüm sayesinde Jamie’nin güçlerini kontrol edebilmesi için ailesiyle bir çiftliğe taşınıyor. Fakat işler pek de beklendiği gibi ilerlemez; kostümün arızalanmasıyla Multiple Man kontrolden çıkmasıyla yeni bir hikâye doğar.

X-Men Evreni, 2018 yılında da sırasıyla vizyona girecek olan Yeni Mutantlar, Deadpool 2 ve X-Men: Dark Phoenix ile büyülemeye kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor.

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3115

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2506

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2478

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2793