Jessica Jones’un 2. Sezon Prömiyer Tarihi Belli Oldu

Netflix dizisinin prömiyer tarihi bir videoyla duyuruldu.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3560OKUMA
jessica-jones

Marvel’ın ünlü dedektifi Jessica Jones, ikinci sezon maceralarıyla 8 Mart 2018’den itibaren Netflix platformunda izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin 13 bölümden oluşan ikinci sezonu Netflix’e 8 Mart günü saat 12.00’da hayranlarıyla buluşacak.

Dizinin prömiyer tarihini duyurmak için Twitter’daki resmi Jessica Jones hesabından özel bir video yayınlandı. 55 saniyelik tanıtım videosunda, eski süper kahraman yeni dedektif Jessica Jones, yarım kalan bir işi tamamlamak üzere geri dönüyor.

jessica-jones

Netflix’in aynı adlı Marvel Comics karakterinden uyarladığı dizinin ikinci sezonunda, Jessica Jones kendine işkence eden Kilgrave’i öldürdükten sonra hayatında yeni bir sayfa açmaya çalışıyor. Süper güçlere sahip bir katil olarak ünlendiği New York City’de Jessica, yeni bir dava üzerinde çalışmaya başlar. Ancak bu dava hiç istemese de kim olduğuyla yüzleşmek zorunda kalmasına ve tüm yaşadıklarını daha iyi anlamak için geçmişin derinliklerine dalmasına neden olur.Marvel’s Jessica Jones, Daredevil, Luke Cage, Iron Fist ve The Punisher gibi Netflix’in, Marvel sokak kahramanlarından uyarladığı yapımlardan biri. Tüm bu kahramanların yolu ise Marvel’s The Defenders’ta kesişiyor.
Jessica Jones’un ikinci sezonunun başrolünde Krysten Ritter’a Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss ve Eka Darville eşlik etmeye devam ediyor. Kadroya yeni eklenen isimler arasında ise Janet McTeer ve J.R. Ramirez var.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2632

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3287

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2818

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3136