The Walking Dead’de Şok Edici Ayrılık

Showrunner Scott M. Gimple dizi tarihinin en büyük sürpriziyle ilgili konuştu.

  • 20PAYLAŞIM
  • 3336OKUMA
The-Walking-Dead

Dikkat: The Walking Dead’in sezon arası finalini izlemeden okumayınız.

Dün gece “How It’s Gotta Be” adlı bölümle sezon ortası finalini gerçekleştiren The Walking Dead, izleyenleri adeta şok oldu.

Sezon finallerinde karakterlerini öldürmesine alıştığımız The Walking Dead, Carl Grimes’ın ısırılmasıyla dizi tarihinin en büyük sürprizini gerçekleştirdi. Çoğu kişi tarafından Carl Grimes’ın ileride babasının yerine geçip dizinin odaklandığı karakter olması bekleniyordu.

Carl-Grimes

Entertainment Weekly’e konuşan başrol Andrew Lincoln gelişmeyi “tanık olduğumuz en büyük ölüm” olarak tanımlarken showrunner Scott M. Gimple diziden sonra yayınlanan Talking Dead şovundaki konuşmasında Carl’ın sonunun yakın olduğunu açıkladı. Isırığın, Carl’ın kendi hikayesi ve dizinin gelecek bölümünde yaşanacaklar için son derece önemli olduğunu söyleyen Scott M. Gimple, Carl’ın şimdilik hayatta olduğunu ve yapması gereken bazı işlerin olduğunu belirtti. Gimple karakterin iyileşmesi üzerinden ilerleyebilecek senaryoları önlemek için ise “Bu tek gidişlik bir bilet. Ancak, gelecek bölümde yaşananların Carl’ın ve diğer karakterlerin hayatları için çok önemli olacağını düşünüyorum” dedi.

Gimple ayn zamanda karaktere hayat veren Chandler Riggs’in prömiyer bölümündeki performansını dizi tarihinin en iyi oyunculuğu olarak tanımladı.

The Walking Dead 9. sezondan ilk görsel  

AMC ekranlarının sevilen dizisi The Walking Dead, 9. sezonundan ilk görsel paylaşıldı.

2541

The Walking Dead’in 9. sezonundan afiş geldi

The Walking Dead’in 9. sezonundan yeni bir afiş yayınlandı. AMC’nin hit dizisinin merakla beklenen Comic-Con 2018 paneline dair ilk bilgiler de paylaşıldı.

4599

Jon Bernthal The Walking Dead’e geri dönüyor

The Walking Dead'de Shane karakterini canlandıran Jon Bernthal dizinin dokuzuncu sezonunda geri dönüyor

4340

The Walking Dead’de sürpriz ayrılık!

The Walking Dead’in başrolünde yer alan Andrew Lincoln, dokuzuncu sezon sonrası diziden ayrılıyor

2366