Kral Arthur Vizyonda

Guy Ritchie'nin yeni filmi Kral Arthur: Kılıç Efsanesi bugün vizyona girdi!

  • 44PAYLAŞIM
  • 7375OKUMA

12 Mayıs tarihinde gösterime giren, dikkat çeken filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Guy Ritchie, yönetmenlik tarzıyla sinema dünyasında kendine çok özel bir yer edineli çok zaman oldu. Bazı yönetmenler vardır, filmleri geldiğinde, acaba yine nasıl iyi bir iş çıkardı diye merak edersiniz. İşte öyle bir yönetmen Guy Ritchie. Ve bugün gösterime giren yeni filmi Kral Arthur: Kılıç Efsanesi yine kendine has bir bakış açısı ile yapılan bir film olduğunu belli ediyor. Fragmanı izlediğinizde, evet, Guy Ritchie kokusu var diyorsunuz ki sadece koku ile kalmıyor, baya Ritchie filmi bu diyorsunuz.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi de merakla beklediğimiz bir yapımdı ve şimdi filme kavuştuk. Filmin başrolüne karizmatik oyuncu Charlie Hunnam var. Kadroda aynı zamanda Àstrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Katie McGrath, Hermione Corfield, Eric Bana ve Guy Ritchie’nin favori oyuncularından Jude Law yer alıyor.

“Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tacın yeni sahibi olur. Doğuştan kazanılan hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiç bir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ama bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmaya mecbur kalır.”

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Ayrıca fragmanda çalan muhteşem Led Zeppelin şarkısı Baby I’m Gonna Leave You şarkısına kapılmamak elde değil!

 

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

3021

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3749

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3105

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3084