Kurt Russell Noel Baba Rolüne Hazırlanıyor

Netflix bu sefer harika bir hareketle Kurt Russell'ı oynamak için doğduğu rol ile karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor.

kurt-russel

Netflix bu sefer harika bir hareketle Kurt Russell’ı oynamak için doğduğu role getirdi: “Santa Claus” nam-ı diyar Noel Baba. Aktarılan bilgilere göre yayın için kameralar Noel tatilinde çalışmaya başlayacak. Filmin yapımında önemli isimler yer alacak. Bunlardan biri “Harry Potter” ve “Home Alone” gibi yapımlarda emeği geçen Chris Columbus. Henüz ismi belirlenmeyen filmde en son yine Netflix’in projesi olan “The Babysitter” da görünen Judah Lewis ve Darby Camp gibi çocuk oyuncular bulunuyor.

kurt-russell

Filmin merkezinde Noel babanın kızağından düşen iki kardeşin maceraları yer alıyor. Filmde birçok aksiyon ve özel efekt bulunacak. Film başarılı olacak gibi görünüyor, . Sürpriz bir başarı getiren “The Angry Birds Movie”nin yardımcı yönetmeni Clay Kaytis yönetmen koltuğunda otururken, Oscar’da özel efekt ödülü alan Erik-Jan De Boer’da bulunuyor. Projenin çekimleri önümüzdeki Ocak ayından başlayacak. 2018 tatil döneminde de yayınlanması bekleniyor.

Netflix’in yeni stratejilerinden biri aile ve çocuk filmlerini Disney tekelinden kurtarmak. Bu yıllardır süren tekeli kırar mı bilemeyiz fakat şimdiden çocuklar için birçok proje mevcut. Dreamworks’ün hayat verdiği “Puss in Boots: Trapped in an Epic Tale” ve Voltron: Legendary Defender’ın yeniden çekimi bunlara örnek.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2632

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3287

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2818

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3133