Lego’dan Batman Filmi Alır Mıydınız?

10 Şubat’ta ülkemizde gösterime girecek olan The Lego Batman Movie’nin Lego setleri de satışa sunuldu.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3567OKUMA

Lego, her geçen büyümeye devam eden, konsept setleriyle 7’den 70’e herkesi çemberi içine alan büyük bir marka. Markanın son yıllarda el atmadığı iş yok denilecek kadar az. Marka, sinema sektörüne attığı adımın da devamını getirmeye kararlı.

Warner Bros. tarafından çekilen ilk Lego filmi The Lego Movie’nin çok başarılı olduğu gerçeği, yeni filmler için iki şirketi de bir hayli heyecanlandırmışa benziyor, tabii bizi de öyle. The Lego Movie filminde, filmin en eğlenceli karakterlerinden biri olan Batman, bu sefer kendi filminde, yıllardır var olan düşmanlarıyla karşı karşıya.

Beklentimiz, eğlenceli, güzel vakit geçirmek için gidilesi bir Batman filmi seyretmek. Zaten Batman V Superman: Dawn of Justice’deki gibi bir Batman’i, hem de Lego olarak izlemeyi kimse istemiyordur.

Filmin seslendirme kadrosu da yıldız isimlerle dolu. Batman’i Will Arnett, Joker’i Zach Galifianakis, Alfred’i Ralph Fiennes, Batgirl’ü Rosario Dowson, Robin’i Michael Cera seslendiriyor.

Filme Özel Lego Setler

Lego, The Lego Movie’de yaptığı pazarlama tekniğini bu film için de kullanıyor. 13 farklı set ve filme özel Minifigures paketlerini satışa çıkaran Lego’nun bu setleri satmakta zorlanacağını hiç sanmıyoruz. Daha da çok kazansınlar tabii ki, gözümüz yok, ayrıca güzel tasarlanmış setlerle karşılaşmak bizi de çok mutlu ediyor, hatta belki bizden de satın alanlar vardır! Not olarak şunu da ekleyelim, 2017’de bir Lego filmi daha beyaz perdede olacak. O da The Lego Ninjago Movie.

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3595

Genç Süper Kahramanlar Titans İle Bir Araya Geliyor

Warner Bros. TV'nin heyecanla beklenen süper kahraman serisinde karakterler birbir görücüye çıkıyor.

2804

The Lego Ninjago Movie Vizyonda

Merakla beklediğimiz Lego'nun üçüncü filmi The Lego Ninjago Movie vizyonda.

3273

Yeni Joker DiCaprio Olabilir

Martin Scorsese'nin yöneteceği solo Joker filminin başrolü için Leonardo DiCaprio'nun adı geçiyor.

3504