Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

Star Wars evreninin ikonik baş kahramanını canlandırarak dünya çapında tanınan oyuncu, kısa bir süre önce Galaksinin Koruyucuları serisinin yönetmeni James Gunn ile bir araya gelerek seriye katılma ihtimalini görüştü.

Bu yılın başlarında serinin hayranları, Gunn’ın serinin 3. filminde Hamill için bir rol ayarlanabileceğini söylemesinden dolayı bir hayli heyecanlanmıştı. Yönetmen kişisel Twitter hesabından, daha fazla fikir alışverişinde bulunmak için Hamill’i bir fincan kahve içmeye davet etmişti.

Üç ay aradan sonra Gunn, ikilnin nihayet o bir fincan kahveyi içtiğini ortaya koymak için Instagram’da bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta ünlü oyuncu ile yönetmen Gunn kameraya poz veriyor. Ancak gönderi Hamill’in süper kahramanlar evrenine katılıp katılmayacağına dair bir ipucu vermiyor.

Gunn gönderisinin altına, “Sonunda Twitter’da aylar önce bahsettiğimiz o fincan kahve için komşum Hamill tarafından yakalandım” derken, Hamill’in harika bir adam olduğunu söyledi ve bu fırsat için ona ve Hamill ailesine gerçekten minnettar olduğunu belirtti.

Aynı gönderi Hamill tarafından da paylaşıldı. Ünlü oyuncunun açıklaması ise, “Komşum James Gunn ile harika bir gün! Birçok ortak noktamız var ve HER ŞEY hakkında konuştuk; hava durumu, bahçe bakımı tavsiyeleri, favori yemek tarifleri, Katolik yetiştirme, köpeklerimizin karşılıklı sevgisi, bleu peyniri, risqué limericks ve tekrar hava durumu” oldu.

Sizce Hamill Galaksinin Koruyucuları serisinin 3. filminde boy gösterecek mi?

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3059

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2447

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2720

“Captain Marvel”ın kadrosuna Annette Bening de katıldı!

Marvel'ın beklenen filmi Captain Marvel'dan yeni gelişmeler var.

2727