Manhattan Night

Başrollerinde piyanist filminde tanıdığımız Adrien Brody’e Yvonne Strahovski eşlik ediyor. Film Brian DeCubellis’in ilk uzun metrajı filmi olarak bizlere sunuyor. Kısaca Konusu Film New York’un en önemli parçalarından biri olan Manhattan’da geçer, Porter Wren (Adrien Brody) New York’un önemli bir gazetesinde çok okunan mahkeme ve cinayet yazıları çıkaran bir gazetecidir. Aynı zamanda ailesine bağlı bir adamdır. Ancak bir davette […]

  • 22PAYLAŞIM
  • 3591OKUMA

Başrollerinde piyanist filminde tanıdığımız Adrien Brody’e Yvonne Strahovski eşlik ediyor. Film Brian DeCubellis’in ilk uzun metrajı filmi olarak bizlere sunuyor.

manhattan Night_3

Kısaca Konusu

Film New York’un en önemli parçalarından biri olan Manhattan’da geçer, Porter Wren (Adrien Brody) New York’un önemli bir gazetesinde çok okunan mahkeme ve cinayet yazıları çıkaran bir gazetecidir. Aynı zamanda ailesine bağlı bir adamdır. Ancak bir davette tanıştığı Caroline Crowley (Yvonne Strahovski) hayatını değiştirecektir. Ünlü bir yönetmen olan kocası Simon’ı kısa süre önce gizemli bir cinayete kurban veren güzel kadın, Porter’ı baştan çıkararak ondan bu davayı çözmesini ister. Bundan sonrasında türlü kirli ilişkiyle örülü karmaşık bir olaylar zinciri, Porter’ı rahat bırakmayacaktır.

manhattan Night_2
Film, Colin Harrison’ın çok satan 1996 tarihli Manhattan Nocturne adlı romandan uyarlandı.

Film entrika, sex, yalan üçgenin içinde seyricinin kafasını karıştırıyor ya şimdi bunlar nereden çıktı? biz ne oluyor, adama acıyormuyuz nefret mi ediyoruz bir gerilim bir gerilim film insanı içine çekiyor. Çok büyük beklenti olmadan haftasonu izleyebileceğiniz polisiye sonuna kadar heyecanını koruyan ve güzel bir sürükleyici filmdi haftasonu için tavsiye edilir.

Breaking Bad

Bir bölümün maliyeti 3 milyon dolar olan efsanevi dizi Breaking Bad bitişi ile hayranlarını üzdü izlemeyen ya da bu nedir acaba diyenler içinse hazır uzun soluklu bir dizi serisi bırakmış oldu. Jesse

5138