Megan Colligan: Mother! İle Farklı Bir İş Ortaya Koyduk

Darren Aronofsky’nin yeni filmi Mother!’ın yapım şirketi Paramount yöneticisi Megan Colligan film hakkındaki eleştirilere tepki gösterdi.

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filmi tartışmalı bir festival geçirmişti. Film akademi jürisinden de ilgi görmesine rağmen eleştirilerin odağında yer alıyor. Darren Aronofsky imzası taşıyan filmin beklentileri karşılamadığı iddia edilse de filmin yapım şirketi Paramount Pictures’ın yöneticisi Megan Colligan projeyi savunmaktan geri adım atmıyor.

Megan Colligan, Netflix’in sektöre yeni bir format kazandırarak seyircinin film ve dizi izleme alışkanlığını büyük ölçüde değiştirdiğini söyledi. Televizyon dünyasında yaşanan bu değişime dikkat çekerek, bu değişime rağmen böyle bir film çekmenin cesaret işi olduğunu da belirtti.

Filmin kendi yapım şirketlerine has bir yorum olduğunu belirten Colligan, filmin Netflix’in oluşturduğu izlenme alışkanlığından bağımsız bir tarzda ele alınmadığı için olumsuz eleştirilere maruz kaldığını iddia etti.

Mother! Fragman

 

Mother! Vizyon Tarihi

Film, 29 Eylül 2017’de ülkemizde vizyona girecek!

Aronofsky’nin Son Filmi Mother! Gösterimde

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filmi vizyonda.

3031

Tartışılan Mother! Filminden Müthiş Poster!

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filminden yeni poster geldi.

3710

Mother! Filminden Yeni Tanıtım

Darren Aronofsky'nin yönettiği ve başrollerinde Jennifer Lawrence ile Javier Bardem'in yer aldığı Mother! filminden yeni tanıtım geldi.

2779

Mother! Filminden Bir Fragman Daha Geldi

Darren Aronofsky'nin yönettiği, başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem'in olduğu Mother! filminden yeni bir fragman yayınlandı.

11095