Mother! Filminden Bir Fragman Daha Geldi

Darren Aronofsky'nin yönettiği, başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem'in olduğu Mother! filminden yeni bir fragman yayınlandı.

1998 yılında siyah beyaz olarak çekilen Pi filmi ile sinema kariyerine başka bir boyut kazandıran Darren Aronofsky, Bir Rüya İçin Ağıt ve Siyah Kuğu gibi filmleriyle A’dan Z’ye tüm izleyenleri büyülemeyi başarmıştı. Aronofsky şimdi de Paramount Pictures’ın yeni filmi Mother’ın yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Başrollerinde Silver Linings Playbook ve American Hustle filmlerinin yıldızı Jennifer Lawrence ile No Country for Old Men ve Skyfall filmlerinin başarılı oyuncusu, usta aktör Javier Bardem yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Michelle Pfeiffer, Ed Harris, Domhnall Gleeson ve Brian Gleeson yer alıyor. Filmden yeni gelen fragmanı da şöyle bırakalım.

Mother! Fragman

 

Mother! Vizyon Tarihi

Film, 20 Ekim 2017’de ülkemizde vizyona girecek!

Aronofsky’nin Son Filmi Mother! Gösterimde

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filmi vizyonda.

2982

Tartışılan Mother! Filminden Müthiş Poster!

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filminden yeni poster geldi.

3668

Megan Colligan: Mother! İle Farklı Bir İş Ortaya Koyduk

Darren Aronofsky’nin yeni filmi Mother!’ın yapım şirketi Paramount yöneticisi Megan Colligan film hakkındaki eleştirilere tepki gösterdi.

2930

Mother! Filminden Yeni Tanıtım

Darren Aronofsky'nin yönettiği ve başrollerinde Jennifer Lawrence ile Javier Bardem'in yer aldığı Mother! filminden yeni tanıtım geldi.

2727