Patron Zirveyi Sevdi

Zirveyi Güzel ve Çirkin'den kapan Patron Bebek bu hafta da zirvede kalmayı başardı.

  • 101PAYLAŞIM
  • 16888OKUMA

Bir bebeği gizli ajan yapan eğlenceli yapım Patron Bebek ikinci haftasında 26,3 milyon dolar kazanmayı başardı. Film böylece 2 haftada toplam 89,3 milyon dolara ulaştı. Patron Bebek geçtiğimiz hafta Türkiye’de de zirveye ulaşmıştı. Harry Potter serisinden sonra da Bling Ring, Colonia, Korku Terapisi gibi filmlere yer veren Emma Watson ve Legion ile başarılı olan Dan Stevens‘ın başrollerini üstlendiği Güzel ve Çirkin bu hafta da geçtiğimiz haftaki yerini korumayı başardı. Beğeni toplayan masal uyarlaması 4. haftasında 25 milyon dolar kazandı. Film böylece 160 milyon dolarlık bütçesini 4. haftasında neredeyse üçe katladı. Listenin 3. filmi ise ilk haftasını yaşayan sevimli mavi kahramanlar Şirinler‘in yeni macerası Şirinler: Kayıp Köy oldu. Açılışını 14 milyon dolar ile yapan filmin bütçesi ise 60 milyon dolar. 4. sırayı da yine bir başka taze vizyon filmi aldı. Usta oyuncuları bir araya getiren Son Macera filmi 12,5 milyon dolar kazanarak bütçesinin tamı tamına yarısını çıkartmış oldu. Listenin beşinci sırasındaki film ise Hollywood’un yıldızlarından olan Scarlett Johansson‘ın başrolünü üstlendiği Kabuktaki Hayalet oldu. Kült Japon mangasından sinemaya tekrar uyarlanan film 2. hafta kapanışını 7,3 milyon dolar ile yaptı. 110 milyon dolarlık film şu ana dek 31,5 milyon dolar kazanmış durumda.

Listenin devamı…

  • 6 – Power Rangers – 6,2 milyon dolar
  • 7 – Kong: Skull Island – 5,8 milyon dolar
  • 8 – Logan – 4 milyon dolar
  • 9 – Kapan – 4 milyon dolar

Black Widow filminin yönetmeni belli oldu

Güzel oyuncu Scarlett Johasson'ın başrolünde yer aldığı Black Widow filminin yönetmeni, Iron Man 2'nin yönetmenliğini de yapan Cate Shortland oldu.

2926

Scarlett Johansson transseksüel rolünden ayrıldı!

Scarlett Johansson gelen tepkilerin ardından transseksüel suçlu imparatoru Jean Marie Gill rolünden ayrılma kararı aldı.

2814

Scarlett Johansson transeksüel rolünde

Yer alacağı yeni projesinde transeksüel rolünde olacak Scarlett Johanssson eleştiri oklarının da hedefinde oldu

3350

Harry Potter’ın Düşmanı Voldemort’un da Filmi Oldu

Harry Potter'ın kötü adamı Lord Voldemort da kendi filmine kavuştu sonunda.

5509