Thor: Ragnarok’tan Fragman

Marvel Sinema Evreni’nden Thor: Ragnarok filminin fragmanı yayınladı.

Thor: Ragnarok filminden gelen fragmanın özellikle başlangıcı bizi çok heyecanlandırdı. Cate Blanchett’ın Hela rolüyle Marvel Sinema Evreni’ne katılışına büyük mutlu olduk. Görür görmez etkileniyorsunuz gerçekten. Fragman başlarda çok daha koyu bir tonda ilerlese de sonrasında biraz daha espri unsurlarına geçiş yapıyor. Bakalım filmde bu denge nasıl olacak. En fazla merak ettiğimiz konulardan biri de bu. Biz heyecanlıyız tabii ki, fragmanı kaçırmayın diyoruz.

 

Filmin yönetmenlik koltuğunda Taika Waititi oturuken, Thor karakterini Chris Hemsworth, Loki’yi Tom Hiddleston, Leydi Sif’i Jaimie Alexander, Odin’i Anthony Hopkins ve Heimdall’ı Idris Elba canlandıracak. Avengers serisinde Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo, Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum ve Valkyrie karakteriyle karşımıza çıkacak Tessa Thompson da filmin kadrosunda yer alıyor. Filmin kötü karakteri Hela rolünde ise müthiş aktris Cate Blanchett olacak.

“Thor serisinin yeni filminde Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, hapis olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik çekici de kendisinden alınmıştır  ve Asgard büyük bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgard’ı yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise Hela’dır. Ancak Thor, Asgard’ı kurtarabilmek için özgür kalmalı ve bunun için de karşısına Hulk’ı çıkaran yarışmayı kazanmalıdır.”

Thor: Ragnarok’un gösterim tarihi 3 Kasım 2017…

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3210

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2573

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2534

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2856