Power Rangers’ın İlk Fragmanı Yayımlandı

Power Rangers hayranları oldukça güzel günler geçiyor şu sıralar. Nostalki dolu yepyeni bir oyun, birbirinden güzel koleksiyon figürleri derken yeni çıkacak filmden ilk fragman da New York Comic-Con’da gösterildi. Çocukluğumuzda çok popüler olan Power Ranger dizisini sinemaya tekrar uyarlandı, yeni neslin Power Rangers kahramanlara vereceği tepkiler merak konusu olurken filmde düşmanımız olan Zord ‘u göremiyoruz.

  • 20PAYLAŞIM
  • 3255OKUMA

Power Rangers hayranları oldukça güzel günler geçiyor şu sıralar. Nostalki dolu yepyeni bir oyun, birbirinden güzel koleksiyon figürleri derken yeni çıkacak filmden ilk fragman da New York Comic-Con’da gösterildi.

Çocukluğumuzda çok popüler olan Power Ranger dizisini sinemaya tekrar uyarlandı, yeni neslin Power Rangers kahramanlara vereceği tepkiler merak konusu olurken filmde düşmanımız olan Zord ‘u göremiyoruz.

Power Rangers Trendi’nin Zaferi!

"Filmin tek güzel tarafı, yer yer robot sarkazmı yaşatan üslubuyla yeni Alpha 5 (Bill Hader) ve Zordon’un diyalogları olduğunu söyleyebiliriz." Power Rangers’ın yeni filmi ne kadar iyi?

3714

Power Rangers Bugün Vizyonda

Power Rangers’ın merakla beklenen yeni nesil uyarlaması bugün gösterime girdi.

13370

Power Rangers’tan Yeni Fragman

Power Rangers filminden yeni tanıtım filmi geldi. Ortalık biraz karışacak gibi!

7704

Power Rangers: Klişelerle Boğma Bizi

Merakla beklenen Power Rangers filminden ikinci fragman geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. Biz de bir değerlendirelim istedik.

3511