Sherlock’un Ekranlara Dönüş Tarihi Belli Oldu

Popüler BBC dizisi Sherlock’un ortak yapımcılarından Mark Gatiss, beşinci sezon için en erken tarihi açıkladı.

  • 24PAYLAŞIM
  • 3973OKUMA
Sherlock

Popüler BBC dizisi Sherlock’un ortak yapımcılarından Mark Gatiss, beşinci sezon çekilse bile bunun 2020’den önce olmayacağını söyledi.

Başrollerinde Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes) ile Martin Freeman’ın (John Watson) yer aldığı ve ilk ekranlara geldiği 2010’dan beri dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen dizinin sevenleri en az iki yıl daha beklemek zorunda.

Seride aynı zamanda Mycroft Holmes karakterini canlandıran Gatiss, dün yayınlanan bir röportajında, Sherlock’un diğer yaratıcısı Steven Moffat‘la birlikte bir ‘Dracula’ dizisi üzerinde çalıştıklarını, yeni dizinin kendilerini iki yıl meşgul edeceğini, bu süreçte Sherlock’la ilgili herhangi bir şey yapmayacaklarını, beşinci sezon hakkında bir fikirlerinin de olmadığını anlattı.

Konuya ilişkin konuşan Steven Moffat ise, “Kimse Sherlock’a kapıyı kapatmış değil ancak yakın zamanda onun için bir planımız yok. Yeniden yapıp yapmama söz konusu olduğunda ve diziye gösterilen coşku karşısında biraz ‘sürpriz’ kalmayı tercih ederim. Önümüzde uzun bir zaman aralığı olacak. Gelecekte yeni Sherlock sezonlarının yapıldığını görebiliyorum ancak bu her zaman geri gelebilecek türde bir şov değil. Yeni sezon yapıldığında bu bir ‘yeniden buluşma’ olacak” ifadelerini kullandı.

2017’nin ilk günlerinden yayınlanan dördüncü sezonun ardından oyuncu Benedict Cumberbatch de diziye uzun bir ara vermek istediğini söylemişti.

Yeni Sherlock Holmes belli oldu

Sherlock Holmes ile Henry Cavill'in adı yan yana geldiğinde ilk akla gelen isim olmasa da İngiliz yıldız, bu karaktere can verecek yeni isim olacak.

4099

Sherlock Holmes 3 geliyor mu?

Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğuna oturduğu 2009 yılında başlayan Sherlock Holmes macerası hem ülkemizde hem de dünya çapında gişe ve beğeni olarak gözardı edilemez bir başarıya imza atmıştı.

3679

Doktor Strange Yeni fragman geldi!

4 Kasım 2016 ‘da sinema severler ile buluşucak olan Marvel’ın en gizemli çizgi roman kahramanı Doctor Strange için yeni klip yayınlandı. Kadrosunda Sherlock dizi ile tanıdığımız Benedict C

5978

Doctor Strange’den Yeni Poster

Marvel’ın büyük merakla beklenen Doctor Strange filmi için yeni bir poster yayınlandı. Sherlock’un yıldızı Benedict Cumberbatch’in başrolünde olduğu Doctor Strange Marvel’ın il

4053