Men in Black Spin-Off Serisiyle Ekranlara Dönüyor

Sevilen bilim kurgu ve aksiyon serisi "Men in Black" yeni filmiyle geri dönüyor.

Men-In-Black

Henüz bir ismi bulunmayan “Men in Black” spin-off’u yönetmenini bulmuş olabilir. Filmin yönetmenliği için F. Gary Gray ile görüşmelere başlandığı öğrenildi.

1997, 2002 ve 2012 yıllarında vizyona giren üç film ile dünyada toplam 1.6 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde eden seri, spin-off projesiyle evrenini genişletiyor.

Filmde, orijinal üçlemede Tommy Lee Jones ve Will Smith’in oynadığı Ajan K ve Ajan J yerine yeni karakterlere yer verilecek. Fakat filmin Men in Black evreninden tamamen kopmayacağı söyleniyor. Bu konuda verilen örneğe göre spin-off projesi, “Jurassic World”ün izinden gidecek. 2015 yapımı Jurassic World de “Jurassic Park” evrenini tamamen sıfırlamamış, yalnızca farklı karakterler ile seriyi devam ettirmiş ve önceki filmleri kabul etmişti.

F. Gary Gray, 2015 yılında çektiği “Straight Outta Compton” ile izleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not almış, geçen seneki “Fate of the Furious” ile de gişede 1.2 milyar dolar hasılat elde etmişti. Filmin senaryosu “Iron Man” filminin senaristleri Matt Holloway ve Art Marcum tarafından yazıldığı belirtiliyor. Laurie MacDonald ve Walter F. Parkes’ın yapımcı olacağı filmde ünlü yönetmen Steven Spielberg de yürütücü yapımcı olarak görev alıyor.

Filmin 14 Haziran 2019’da vizyonda girmesi bekleniyor.

Will Smith’li Gemini Man’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Tayvanlı yönetmen Ang Lee’nin ilginç konusuyla dikkat çeken aksiyon filmine Will Smith’ten sonra Clive Owen’da katıldı.

3542

Aladdin’den İlk Kare Geldi

Guy Ritchie'nin yönettiği Disney filmi Aladdin'den ilk görsel yayınlandı.

3234

Will Smith’li Netflix Filmi

Netflix’in merakla beklediğimiz yeni filmi Bright’dan yeni fragman yayınlandı

24857

Aladdin’in Kim Olacağı Belli Oldu

Disney Aladdin filmi için uzun zamandır aradığı başrol oyuncularını buldu.

34297