Spotify’da Hangi Stranger Things Karakterisiniz?

Netflix, spotify üzerinden fenomen dizi Stranger Things’de hangi karaktere benzediğinizi bulmanız için interaktif bir deneyim oluşturdu.

Spotifyda hangi stranger things karakterisiniz

Bugün ikinci sezonu başlayacak olan Netflix orijinal dizisi Stranger Things’de Indiana’ya döneceksiniz. Netflix ile Spotify fenomen dizi Stranger Things izleyicilerini The Upside Down’a götürecekleri harika bir sürpriz hazırladılar. Dizinin izleyicileri Spotify’daki müzik tercihlerine göre en çok hangi Stranger Things karakterine benzeyeceklerini keşfedebilecekleri bir interaktif yolculuğa çıkacaklar.

Stranger Things karakterlerine özel çalma listeleri oluşturmak için Spotify ve Netflix dizinin en önemli 13 karakterini betimleyen müzik profilleri oluşturdu. Spotify, bu çalma listesi üzerinden izleyicilerin seçtikleri müzikler ile dizinin karakterlerini ve kullanıcıların profillerini eşleştiriyor. Kullanıcılar kendilerine yakın hissettikleri karakterleri ile örtüşen playlisti oluşturduklarında ekran değişerek kullanıcılar kendilerini The Upside Down’da buluyorlar.

Strange Things karakterlerinden hangisine daha çok benzediğinizi bulmanız ve bu deneyimi yaşamanız için www.spotify-strangerthings.com adresini ziyaret edebilir ve benzediğiniz karakteri bularak bütün karakter çalma listelerini Facebook, Twitter ya da Tumblr üzerinden paylaşabilirsiniz.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2671

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3315

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2853

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3171