Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 3-5 Ağustos gişe verileri...

  • 7PAYLAŞIM
  • 1106OKUMA

Mission: Imposible Fallout, 80 bin 697 kişi tarafından izlenerek listenin birinci sırasındaki isim oldu. Tom Cruise’un başrolünde olduğu Impossible serisinin altıncı filmi Mission: Impossible – Yansımalar, istenilen şekilde gitmeyen bir görev sonrası insanlığı global seviyede bir felaketten korumak için kısıtlı bir zamanı olan Ethan Hunt ve ekibinin hikâyesini anlatıyor.

İkinci sırada 38 bin 072 kişinin tercihi ile The Darkest Minds (Karanlık Zihinler) yer alıyor. Alexandra Bracken’ın eserinden Jennifer Yuh Nelson tarafından sinemaya uyarlanan The Darkest Minds, ABD’deki insanların önemli bir kesiminin ölümüne sebep olan veba salgınından özel güçler kazanarak sağ çıkan bir grup gencin hikâyesini anlatıyor.

Genç Titanlar Filmi, 33 bin 289 kişi tarafından izlenerek listede üçüncü sırada yer aldı. Aaron Horvath ve Peter Rida Michail’ın yönetmenliğini üstlendiği animasyon Teen Titans Go! to the Movies, Hollywood’da dikiş tutturmak isteyen Genç Titanlar’ın dünyayı ele geçirmeye çalışan bir Süper-Kötü’ye karşı mücadelesini anlatıyor.

Listenin 4. sırasında Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili yer alıyor. 30 bin 462 kişi tarafından izlenen film, Dracula ve ailesinin lüks bir canavar gemisinde başlayan tatil maceralarını konu ediniyor.

Vizyondaki 3. haftasında olan The First Purge (İlk Arınma Gecesi), Amerika’da, bir deney olarak başlayıp her yıl 12 saat kanunsuzluğun yükselişine dönüşen hareketin hikâyesini anlatıyor. Film 22 bin 001 kişi tarafından izlenerek listenin 5. sırasında yer aldı.,

Kaynak: boxoffice

Haftanın gişe verileri belli oldu

Otel Transilvanya 3, yaklaşık 105 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye hafta sonu listesine birinci sıradan dahil oldu.

1442

Haftasonu gişe verileri belli oldu! Ant Man and the Wasp farka yürüdü!

Yılın en çok beklenen filmlerinden olan MCU'nun yirminci halkası Ant-Man and the Wasp, 6-8 Temmuz haftasonunda sinemalarda en çok izlenen film oldu.

1288

Haftanın gişe verileri belli oldu

 Bu hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler izlendi? 1-3 Haziran gişe verileri...

1148