Haftanın gişe verileri belli oldu

Otel Transilvanya 3, yaklaşık 105 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye hafta sonu listesine birinci sıradan dahil oldu.

İkinci sırada 84 bin 065 kişinin tercihi olan Skyscraper(Gökdelen) bulunuyor. Skyscraper’da Dwayne Johnson, gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’a hayat veriyor.

Ant Man and the Wasp, vizyondaki ikinci haftasında 67 bin 570 kişi tarafından izlendi. Paul Rudd ile Evangeline Lilly’nin başrollerinde yer aldığı Ant-Man and the Wasp, süper kahramanlık ile babalık görevlerini bir arada yürütmek konusunda problemler yaşayan Scott Lang, nam-ı diğer Ant-Man’in, acil bir durum için Hope van Dyne, yani Wasp ile birlik olacağı görevi anlatıyor.

YouTube’da korku ve paranormal video içerikleriyle tanınan Nova Prospekt, çok beğenilen paylaşımı Kapalak Kızı’nın hikâyesini anlatan Kapalak Kızı filmi, 37 bin 751 kişi tarafından izlenerek en çok izlenen dördüncü film oldu.

Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard’ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Yıkılmış Krallık, 15 bin 439 kişi tarafından izlendi ve listenin beşinci sırasında yer aldı.

Kaynak: boxoffice

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 3-5 Ağustos gişe verileri...

1316

Haftasonu gişe verileri belli oldu! Ant Man and the Wasp farka yürüdü!

Yılın en çok beklenen filmlerinden olan MCU'nun yirminci halkası Ant-Man and the Wasp, 6-8 Temmuz haftasonunda sinemalarda en çok izlenen film oldu.

1435

Haftalık gişe verileri açıklandı!

Bu hafta sonu en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 22-24 haziran gişe verileri

2156

Haftasonu gişe rakamları belli oldu! Bayramda kim hangi filmi izledi?

Haftasonu bayram tatilinde sinemaseverler sinemaları doldurdu. İşte Bayram tatilinde gişe rakamları.

1827