Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Filminden Uluslararası Posterler Geldi!

Dünyanın en sevilen ve enço khayran kitlesi olan fantastik – bilimkurgu serisi Star Wars’un spin-off filmi olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden uluslararası posterler Walt Disney Pictures ve Lucasfilm tarafından yayınlandı. Merakla beklenen filmden gelen posterler Felicity Jones’un canlandırdığı Jyn Erso’yu ön planda olduğu dikkat çekiyor. Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2632OKUMA

Dünyanın en sevilen ve enço khayran kitlesi olan fantastik – bilimkurgu serisi Star Wars’un spin-off filmi olan Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden uluslararası posterler Walt Disney Pictures ve Lucasfilm tarafından yayınlandı. Merakla beklenen filmden gelen posterler Felicity Jones’un canlandırdığı Jyn Erso’yu ön planda olduğu dikkat çekiyor.

Bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatan film ülkemizde 16 Aralık‘ta vizyona girecek.

rogue_poster_2 rogue_poster_1

Star Wars düellosuna Owen Wilson efekti!

Owen Wilson'ın sesi ışın kılıçlarını şenlendiriyor.

2419

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde kimler var?

Star Wars'ın yeni filmi Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nde karakterlerin posterleri yayınlandı.

2881

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

3980

Neredeyse Filmi Kadar Güzel Olan 20 Soundtrack Albüm

Bazı filmleri tekrardan seyretmemizi sağlayacak kadar güzel soundtrackler vardır. Bu soundtracklerden bazılarını sizler için derledik.

3213