Star Wars: Rogue One’dan Fragman Öncesi Tadımlık Video

Bu yıl vizyona girecek olan Star Wars filmi, Rogue One’ın yeni uzun fragmanı yarın, yani Perşembe günü yayımlanacak. Bugünse tadımlık olarak 15 saniyelik bir video internet üzerinden yayımlandı.. Video sadece 15 saniye uzunluğunda ancak bu kısa süre bile insanı heyecanlandırmıyor desem yalan olur. Kısacık videoda yeni U-Wings, Chirrut Imwe karakteriyle birkaç Stormtrooper, Felicity Jones ve […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2562OKUMA

Bu yıl vizyona girecek olan Star Wars filmi, Rogue One’ın yeni uzun fragmanı yarın, yani Perşembe günü yayımlanacak. Bugünse tadımlık olarak 15 saniyelik bir video internet üzerinden yayımlandı..

Video sadece 15 saniye uzunluğunda ancak bu kısa süre bile insanı heyecanlandırmıyor desem yalan olur. Kısacık videoda yeni U-Wings, Chirrut Imwe karakteriyle birkaç Stormtrooper, Felicity Jones ve AT-AT gözüküyor

Yarın yayımlanacak olan uzun fragman, Amerika’da NBC’nin Rio Olimpiyatları yayınları arasında ekrana gelecek. Ardından da IGN’de bulabilirsiniz.

Star Wars düellosuna Owen Wilson efekti!

Owen Wilson'ın sesi ışın kılıçlarını şenlendiriyor.

2377

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde kimler var?

Star Wars'ın yeni filmi Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nde karakterlerin posterleri yayınlandı.

2839

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

3927

Neredeyse Filmi Kadar Güzel Olan 20 Soundtrack Albüm

Bazı filmleri tekrardan seyretmemizi sağlayacak kadar güzel soundtrackler vardır. Bu soundtracklerden bazılarını sizler için derledik.

3175