The Rain 2. sezon onayını aldı

Netflix’in ilk Danimarka yapımı orijinal dizisi The Rain ikinci sezon onayını almayı başardı.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasını taşıyan The Rain’in ikinci sezon çekimleri yıl sonunda başlıyor. Yeni sezonun önümüzdeki yıl prömiyer yapması planlanıyor.

Netflix’in Orijinal Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl yeni sezon kararıyla ilgili şunları söyledi: “Yeni bir sezon için böylesine yetenekli bir kadroyla ve başarılı ekibimizle yeniden bir araya gelmekten ötürü son derece heyecanlıyız. İnsanlar ve aralarındaki ilişkileri konu alan The Rain, aynı zamanda evrensel konulara da değiniyor. İlk sezonun dünya çapında bir izleyici kitlesine ulaşması, güçlü hikayelerin sınırları aşabileceğini bir kez daha ortaya koyuyor.”

Dizinin senaristi ve yapımcı ortağı Janni Tai Mosholt ise “Dizinin izleyicilerden aldığı tepkiler ve gösterdiği başarıdan dolayı çok mutluyuz. İkinci bir sezon için gerçekten çok heyecanlıyız. Karakterlerimiz hakkında daha anlatacak çok fazla hikaye ve onların dünyaları hakkında keşfedilecek çok şey var. Tüm bunları izleyicimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

The Rain’in oyuncu kadrosunda Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke gibi isimler yer alıyor.

The Rain 2. sezon onayını aldı

 Netflix’in ilk Danimarka orijinal yapımı The Rain ikinci sezon onayı almayı başardı

1446

Netflix’in Danimarka Yapımı The Rain Gösterime Giriyor

Netflix’in Danimarka’da yaptığı ilk orijinal dizisi The Rain’den ilk fragman görücüye çıktı. Bilim kurgu türündeki dizi, 2018’de tüm dünyayla aynı anda Netflix platformunda gösterime girecek.

1929