Alien: Covenant’dan Tanıtım

Efsane yönetmen Ridley Scott’ın yine efsane haline getirdiği Alien serisinin yeni filminden tanıtım videosu geldi.

Ridley Scott, Alien serisinin öncesini anlatacağı filmler yapacağını ilk açıkladığında Alien seven herkes hem şaşırmış hem de baya bir mutlu olmuştu. Prometheus’un 10 yıl sonrasını anlatacak olan yeni filmde bol bol gerilim dolu sahne göreceğimize de şimdiden eminiz. Fragmanı da gayet etkileyici olan filmden şimdi de filmde tanışacağımız ekibin tanıtım videosu geldi. Önce fragmanı, sonra da tanıtım videosunu buraya iliştiriyoruz.

 

Yeni Alien filminin kadrosunda Michael Fassbender dışında, Katherine Waterston, Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smolett, Amy Seimetz, Carmen Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup, James Franco yer alıyor.

 

Filmin beyaz perdeyle ve bizlerle buluşacağı tarih ise 19 Mayıs

Ölüm Odası İçin Geri Sayım Başladı

The Vault(Ölüm Odası) 5 Ocak 2018'de vizyona giriyor.

2464

James Franco X-Men Evrenine Dahil Oluyor

Marvel çizgi roman kahramanı Multiple Man'i beyaz perdeye uyarlayacak olan Fox, filmin başrolünü James Franco'nun üstleneceğini duyurdu.

2776

San Sebastian Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu

İspanya'nın San Sebastian kentinde 65'incisi düzenlenen San Sebastian Film Festivali'nde En İyi Film ödülü 5 yıl aradan sonra yeniden bir komedi filmine verildi.

2685

Kuzey Kore’nin Popüler Kültürle İmtihanı: The Interview

Sony’nin olay yaratan filmi The Interview ve Kuzey Kore üzerine detaylı bir inceleme ile karşınızdayız. Birçok açıdan farklı olan yapımın başrollerinde ise Seth Rogen ve James Franco var.

4018