Black Panther Filminden Yeni Posterler

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden yeni posterler yayınlandı.

Marvel‘ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden ilk fragman geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Filmden son olarak karakter posterleri geldi.

Wakanda Kralı T’Challa’nın hikayesini anlatan filmin yönetmen koltuğunda Creed: Efsanenin Doğuşu ve Son Durak ile büyük beğeni toplayan Ryan Coogler yer alıyor. Black Panther’i Chadwick Boseman canlandırırken filmin oyuncu kadrosunda filmin kötü adamı Erik Killmonger rolünde de Creed’in başrol oyuncusu Michael B. Jordan’ı, eski Wakanda üyesi, yeni karanlık taraf ajanı olan Nakia rolünde Lupita Nyong’o’yu ve Dora Milaje üyesi olan ve Wakanda Kralı için eş olmak adına eğitilen Okoye rolünde Danai Gurira’yı izleyeceğiz.

Filmin kadrosunda American Crime Story’nin Emmy ödüllü Christopher Darden’ı Sterling K. Brown’dan sonra Sherlock dizisinin Dr. Watson’ı, Hobbit serisinin Bilbo Baggins’i Martin Freeman da yer alıyor. Ayrıca Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, John Kani de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Black Panther 16 Şubat 2018’de gösterime girecek.

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3227

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2594

“Black Panther” Saturn Ödülleri’ne damga vurdu

2018 Saturn ödüllerini kazanan filmler belli oldu. Bu yıl 44'üncüsü düzenlenen törene Black Panther damga vurdu.

3899

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2548