Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

Diziler, filmler, belgeseller derken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Henüz üye değilseniz ya da üye olup “şimdi ben ne izleyeceğim” diye şaşkın ördek gibi bir oraya bir buraya bakıyorsanız. Durun! Sizin için mutlaka izlemeniz gereken dizileri seçtik.

Narcos

Dünyanın en zengin yedinci adamı.. Kolombiya’nın denge merkezi… Ve bir uyuşturucu kaçakçısı. Narcos, bir döneme damga vurmuş ve hâlâ adından bahsettiren Pablo Escobar’ı merkezine alıyor. Milli kasabımız Nusret’in de bir bölümün de yer aldığı Narcos izleyenlerden tam puan alarak devam ediyor. Gerilim, suç, gizem, macera seviyorsanız Narcos’u listenize eklemeyi unutmayın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11İleri

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2492

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3108

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2702

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3007